reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

iwo, gosia GRATULACJE!!!! jestem w szoku ze tak sie zgralyscie :-) iwo super ze masz fajne doswiadczenia ze szpitala! gosia a jak Twoj porod?

dzisiaj dzwonili z wynikami PAPPA i wszystko super :-) ale potem w ciagu dnia mialam niewielkie, naprawde minimalne ilosci bezowego sluzu. myslicie ze powinnam zglosic sie do lekarza? do wizyty jeszcze dlugo, dlatego sie zastanawiam.

wanda tez mam ochote na kino, ale cos nam nie wychodzi, chyba dlatego ze ja wieczorami zawsze zmeczona jestem :sorry:znajomi byli na Sedzi i wszyscy byli zachwyceni. dzieki za informacje o laktacji! chyba tutaj sobie poszukam jakiegos dobrego specjalisty na wszelki wypadek.

julia a CLO nie pobudzil tego lewego jajnika do lepszej pracy? w sumie dawke mialas bardzo mala, bo ja bralam dwie tabletki dziennie, ale niektorym i pol wystarcza. oby prawy dal sobie rade ;-)

Phoebe, agaememnon ale ladne te bujaczki macie! takie podobne ostatnio ogladalam.
 
reklama
Iwo i Gosiu bardzo eam gratuluje;-)

Ehh dziewczyny tak czytam i czytam ze rodzicielstwo to niejest taka latwa sprawa...

Susel no mialam probe na tej polowce tabletki wiec nie pobudzilo do pracy...no teraz wlasnie startujemy z jedna tabletka...
A powiedz mi od ktorego dnia cyklu bralas tabletki?
No mi rok temu pol tabletki wystarczylo ale chyba z wiekiem cos nie teges hehe
 
Susel kochana, ja osobiście pewnie bym nie poszła do lekarza, ale jeśli Ty się denerwujesz, jeśli to da Tobie poczucie spokoju, zwłaszcza po Twoich wcześniejszych doświadczeniach to idź śmiało. Przynajmniej się uspokoisz - a Twój spokój jest teraz mega ważny.
Ja podejrzewam, że taki śluz, to nic groźnego (nawet wydaje mi się, że też beżowy śluz miałam w drugiej ciąży), ale jak to mówią lepiej dmuchać na zimne... A Ty już w 14 tygodniu jesteś, ale czas leci... :-)
Mówisz, że Sędzia się podobał. Może się wybierzemy, albo ja sama, Paweł średnio lubi takie filmy...
 
Susel ja tez w 13 tyg plamilam, bylam przerazona i pojechalam do szpitala. Tylko ze tutaj przez cala ciaze nie badaja i musialam czekac kilka dni na usg. Jedyne co zrobili to badanie krwii. Na szczescie usg nic nie wykazalo ale kilka dni balam sie ze cos sie dzieje. Na Twoim miejscu tez bym to sprawdzila.
 
Suselku jak to jednorazowy epizod, który się nie powtórzył już dzisiaj to zachowaj spokój i obserwuj, ale jeśli Ty będziesz spokojna to idź lepiej do lekarza, stres w ciąży nie służy.

Grzanka widzimy się jutro na warsztatach? ja będę chyba ( jak rano mnie nic nie zatrzyma), poznasz nas po wózku jakby co:)

A ja muszę zacząć patrzeć na metki rzeczy mojej córki, dziś osraliśmy śpiochy Ralpha Laurena, matka takich marek w szafie nie ma, a Zośka już ma:) ( w paczce z USA różne ciekawe rzeczy jednak były)
 
Kasiula - po wypłacie dorzucę swoją cegiełkę.... Jak sobie radzisz?

Susel - ja bym pewno skoczyła do lekarza. Ale na pewno wszystko jest ok :) Super, że wyniki ok.

Ludzik - no proszę, mała modnisia rośnie :)

Asia - a może wizyta u socjoterapeuty? Mój P. się tym zajmował (teraz robi pokrewną formę terapii - coaching) i spotykał się z nastolatkami z takimi właśnie problemami. Może macie w mieście tzw Ośrodek Interwencji Kryzysowej (może przy MOPSie) i mają tam pomoc psychologiczną? Kurczę, młody musi się ogarnąć. Bunt buntem, ale musi zrozumieć, że ma los w swoich rękach.
Współczuję Ci. Ja się boję co będzie z moim - geny tatusia.

Ja cały czas myślałam, że urodziłam się w 38 tc, a dziś mama mi powiedziała, że w 35 tc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
MamaTomeczka - ha, pamiętam jak jakiś czas temu pisałaś, że jest popołudnie, a Ty śniadanie dopiero jesz. Też byłam mądra. W każdym razie już rozumiem dlaczego ;p
Ten Tomeczek to agent ;) Nie można się z nim nudzić!
 
Do góry