reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Holle

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Wrzesień 2019
Postów
201
Witam ostatni okres miałam 20 sierpnia kochałam się z mężem 29-30 według kalendarzyka owulację miałam 2-3 września czy jest możliwość zajścia w ciążę ? I czy testy ciążowe mogą pokazać zamiast ciążę to owulację ? Bo robiłam testy 7 dni po stosunku i były dwie kreski druga słabsza ale widoczna byłam na USG ale nic nie widać w poniedziałek mam wyniki bety
 
reklama
Witam ostatni okres miałam 20 sierpnia kochałam się z mężem 29-30 według kalendarzyka owulację miałam 2-3 września czy jest możliwość zajścia w ciążę ? I czy testy ciążowe mogą pokazać zamiast ciążę to owulację ? Bo robiłam testy 7 dni po stosunku i były dwie kreski druga słabsza ale widoczna byłam na USG ale nic nie widać w poniedziałek mam wyniki bety
Trzeba poczekac jeszcze kilka dni.
 
skoro owulację miałaś 4 dni temu ,to jak po 7 dniach robiłaś test? ja tu czegoś nie rozumiem ,albo pomyliłaś miesiące ,ale test ciążowy pokazuję ciąże ,nie owu więc jeśli była 2 blada kreska ,ale w odpowiednim czasie ,to raczej to ciąża ,tylko nie z tego miesiąca
 
Witam ostatni okres miałam 20 sierpnia kochałam się z mężem 29-30 według kalendarzyka owulację miałam 2-3 września czy jest możliwość zajścia w ciążę ? I czy testy ciążowe mogą pokazać zamiast ciążę to owulację ? Bo robiłam testy 7 dni po stosunku i były dwie kreski druga słabsza ale widoczna byłam na USG ale nic nie widać w poniedziałek mam wyniki bety
Pozytywne testy 7 dni po stosunku? Raczej wątpię. Może robiłaś testy owulacyjne?
 
skoro owulację miałaś 4 dni temu ,to jak po 7 dniach robiłaś test? ja tu czegoś nie rozumiem ,albo pomyliłaś miesiące ,ale test ciążowy pokazuję ciąże ,nie owu więc jeśli była 2 blada kreska ,ale w odpowiednim czasie ,to raczej to ciąża ,tylko nie z tego miesiąca

Sama nie wiem jakim to cudem a , jakby była to ciąża z innego miesiąca to by już było widać coś na usg
 
dobrze że zrobiłaś bete ,ona wszystko wyjaśni ,a czy okres był okresem ,czy plamieniem ? jeśli byłoby to z lipca to tak byłoby widać chociaż pęcherzyk,
 
dobrze że zrobiłaś bete ,ona wszystko wyjaśni ,a czy okres był okresem ,czy plamieniem ? jeśli byłoby to z lipca to tak byłoby widać chociaż pęcherzyk,

Okres raczej 3 dyniowy ale okres , więc nie wiem o co chodzi mam nadzieję że beta coś wykaże , bardzo bym chciała być w ciąży
 
wydaję mi się ,że to wadliwe testy ,bo Ty od ost @ to teraz możesz być po owulacji ,jeśli cykle regularne ,więc żaden test nie pokaże ciąży na tak wczesnym etapie ,chyba że to faktycznie były testy owulacyjne
 
reklama
wydaję mi się ,że to wadliwe testy ,bo Ty od ost @ to teraz możesz być po owulacji ,jeśli cykle regularne ,więc żaden test nie pokaże ciąży na tak wczesnym etapie ,chyba że to faktycznie były testy owulacyjne

Ale robiłam dwa takie testy i dwie kreski tylko jedna blada ale widoczna i robiłam dwa innej firmy i to samo , i pokazały się praktycznie od razu
 
Do góry