reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Dołączył(a)
13 Marzec 2020
Postów
6
Witam. Mam do was pytanie, okres spóźnia mi się już 20 dni ( dodam ze nie mam regularnych i zazwyczaj mi się spóźniła pare dni max 10) współżyłam z chłopakiem i podczas stosunku pękła nam prezerwatywa. Domyślam się ze mogę być w ciąży natomiast zrobiłam już 8 testów ciążowych i wszystkie wychodzą negatywne. Dzisiaj miałam wrażenie ze widzę tam jakaś bardzo bladą drugą kreseczkę, ale może być tak ze sobie po prostu to wmawiam. Objawy jakie zaobserwowałam u siebie to np powiększenie i zaokrąglenie się piersi ( jednak zazwyczaj miałam tak przed okresem) są bardziej wrażliwe na dotyk, głowa mnie często boli, dzisiaj zaczęłam mierzyć sobie temperaturę i mam 37stopni
Moge jeść wszystko co mam pod ręka, mam huźdawke nastrojów. Mam bardzo dużo przezroczystego śluzu, który mocno się ciągnie. Raz mi ciepło raz zimno. Mam bardzo często (praktycznie codziennie) lekka zgagę.W poniedziałek będę umawiała się do ginekologa, ale jestem już taka niecierpliwa. Jest możliwość ze skoro testy są negatywne mogę być w ciąży? Co o tym myślicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi też się spóźnia 20 dni 2testy negatywne w 18dni po terminie. Wzięłam luteine 3x1 przez 7 dni i okres nie przyszedł. Przy wysiłku fizycznym miałam tylko brudzenia "chyba stara brązowa krew" a z nocy wstawałam i czysto, idę do gin po niedzieli się rejestrować.

A jeśli masz nieregularne to skąd wiesz ze ci się spóźnia tyle dni? Mając nieregularne to znaczy że może przyjść obojętnie kiedy. Może się mylę jeśli tak to mnie poprawcie. Ale też wiem co to są nieregularne miesiączki bo miałam między 24 a 69dni. Także nigdy nie wiedziałam kiedy @ ma być.

Masz możliwość zrobię bety hcg? Ona da pewność w 100% a testy to tylko testy pokazują co chcą i kiedy chcą. Bardzo często się zdarza że pokazują wynik fałszywie ujemny.
Mi w 3 ciazach wogule nie pokazały ciąży ale za to pokazał 2 ładne kreski 2 razy w momencie kiedy w ciąży wogule nie byłam. Także no...
 
Mi też się spóźnia 20 dni 2testy negatywne w 18dni po terminie. Wzięłam luteine 3x1 przez 7 dni i okres nie przyszedł. Przy wysiłku fizycznym miałam tylko brudzenia "chyba stara brązowa krew" a z nocy wstawałam i czysto, idę do gin po niedzieli się rejestrować.

A jeśli masz nieregularne to skąd wiesz ze ci się spóźnia tyle dni? Mając nieregularne to znaczy że może przyjść obojętnie kiedy. Może się mylę jeśli tak to mnie poprawcie. Ale też wiem co to są nieregularne miesiączki bo miałam między 24 a 69dni. Także nigdy nie wiedziałam kiedy @ ma być.

Masz możliwość zrobię bety hcg? Ona da pewność w 100% a testy to tylko testy pokazują co chcą i kiedy chcą. Bardzo często się zdarza że pokazują wynik fałszywie ujemny.
Mi w 3 ciazach wogule nie pokazały ciąży ale za to pokazał 2 ładne kreski 2 razy w momencie kiedy w ciąży wogule nie byłam. Także no...
Tzn pisząc ze spóźnia mi się okres miałam na myśli zupełnie co innego. I dobrze ze napisałaś bo faktycznie źle to ujęłam. Prowadzę aplikacje na której co miesiąc zapisuje sobie dane na temat miesiączki itp i aplikacja Na podstawie tych danych mi wylicza kiedy mniej więcej mogę się go spodziewać.
 
Tzn pisząc ze spóźnia mi się okres miałam na myśli zupełnie co innego. I dobrze ze napisałaś bo faktycznie źle to ujęłam. Prowadzę aplikacje na której co miesiąc zapisuje sobie dane na temat miesiączki itp i aplikacja Na podstawie tych danych mi wylicza kiedy mniej więcej mogę się go spodziewać.
Tym się trochę sugieruje
 
Tzn pisząc ze spóźnia mi się okres miałam na myśli zupełnie co innego. I dobrze ze napisałaś bo faktycznie źle to ujęłam. Prowadzę aplikacje na której co miesiąc zapisuje sobie dane na temat miesiączki itp i aplikacja Na podstawie tych danych mi wylicza kiedy mniej więcej mogę się go spodziewać.
A to teraz rozumiem. [emoji846] Jedziemy na tym samym wózku. Tylko że ja nie mam możliwości zrobienia bety a gin dopiero w przyszłym tyg (będę się rejestrować).
 
A to teraz rozumiem. [emoji846] Jedziemy na tym samym wózku. Tylko że ja nie mam możliwości zrobienia bety a gin dopiero w przyszłym tyg (będę się rejestrować).
Ja bym poszła od razu na betę ale tu niestety jest problem- kiedyś gdy poszłam na zwykle pobieranie krwi, bardzo źle się to skończyło, przez co mam złe wspomnienia i wielki paniczny strach. Wiem ze to wydaje się trochę dziecinne ale próbuje się przełamać, czasem na siłę. Wiem ze podczas ciąży pobieranie krwi jest dosyć częstym badaniem. No próbuje się przełamać, samą niecierpliwością bo już naprawdę głupieje. Chciałabym już wiedzieć czy jestem czy nie. W poniedziałek tez się umawiam do ginekologa, mam nadzieje że nie będę musiała długo czekać na wizytę
 
reklama
Ja bym poszła od razu na betę ale tu niestety jest problem- kiedyś gdy poszłam na zwykle pobieranie krwi, bardzo źle się to skończyło, przez co mam złe wspomnienia i wielki paniczny strach. Wiem ze to wydaje się trochę dziecinne ale próbuje się przełamać, czasem na siłę. Wiem ze podczas ciąży pobieranie krwi jest dosyć częstym badaniem. No próbuje się przełamać, samą niecierpliwością bo już naprawdę głupieje. Chciałabym już wiedzieć czy jestem czy nie. W poniedziałek tez się umawiam do ginekologa, mam nadzieje że nie będę musiała długo czekać na wizytę
Idź i zrób tę betę. Nie będziesz robić badań z powodu tego co się stało w przeszłości? Nie ma co się męczyć z niepewnością i żyć domysłami, jasna sytuacja dobrze robi nam w głowie 💪
 
reklama
A stosowalas wcześniej tabletki antykoncepcyjne? Ja miałam podobna historię prawie rok po odstawieniu tabletek i ginekolog mi powiedział że dopiero teraz organizm przestawił się na "moje" hormony że tak to ujmę. Robiłam mnóstwo badań bo podejrzewałam zespół policystycznych jajników, dodam że nie miałam okresu 55 dni a 4 miesiące później byłam w ciąży :) tak jak dziewczyny piszą zrób betę ale wątpię żeby tyle testów się myliło
 
Do góry