reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża...

reklama
Jeżeli test pokazał ciążę to beta tym bardziej wyjdzie. Możesz zrobić betę i wtedy rozwiejesz wątpliwości. Ja powiem szczerze, że zawsze kupowałam testy apteki firmy DOZ podwojnie pakowane i nigdy mnie nie zawiodły.
 
Ja zawsze robilam strumieniowe pink były negatywne nawet cienia nie było nigdy nie pokazywały mi pozytywnego wyniku az do dziś
Pierwszy raz zrobilam plytkowy z tej samej firmy ale negatywny
 
Mi też pink test strumieniowy nigdy nie wyszedł fałszywie pozytywny. Także na twoim miejscu poleciałby na bete :) wydasz tyle samo co codziennie tes ciążowy przez kilka dni :) a masz pewność, znam z autopsji 😂🙈
 
reklama
Do góry