reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

reklama
Póki co lekarz niewiele Ci powie, będzie kazał powtórzyć betę, bo na ten moment dla niego ciąży nie ma. Powtórz betę i wszystko będzie jasne.
 
Póki co lekarz niewiele Ci powie, będzie kazał powtórzyć betę, bo na ten moment dla niego ciąży nie ma. Powtórz betę i wszystko będzie jasne.
No tak rozumiem to , tylko może faktycznie mogę nie być w ciąży a mieć torbiel ,czytałam że przez torbiel wynik testu może być również pozytywny .Wole żeby lekarz to zbadał
 
Dlatego w piątek jadę powtórzyć betę 🙂 może faktycznie coś w laboratorium im się pomieszało
Jeżeli tak Ci zależy i uważasz, że w labo się pomylili to idź na bete jutro. Po co czekać do piątku. Ja bym ten test również uznała za negatywny bo to przebija kreska fabryczna, zwłaszcza, że zdjęcie robiłaś w jakimś dziwnym przybliżeniu. Beta rozwiewa wątpliwości. Na poprzednich testach też cos widziałaś a są negatywne.
 
Dla mnie tez to testowa , I watpie zeby lab się pomyliło, jeśli nie wierzysz idz dzis znowu na badanie, I to rozwieje wątpliwości
 
A zawsze spóźniał Ci się tyle @ Dominica? Spóźnienie w tej chwili mogłoby wynikać ze stresu, lub wmawiania sobie ciąży. Jeżeli uważasz, że w laboratorium się pomylili co się zdarza to powtórz badanie. Jeżeli martwisz się, że to torbiel zapisz się do lekarza. Jeżeli chodzi o usg, to ja byłam u lekarza w 5 tyg i widać było zarodek, ale czy tak jak u Ciebie w 3 tyg, to wydaje mi się za wcześnie.
 
reklama
Tyle, ze Dominika pisze, że z jej obliczeń to 3 tydzień, a @ spóźnia jej się 9 dni...
Czyli z tej sprytnej matematyki wynika, że jej normalny cykl musiałby trwać 12 dni [emoji2272]
A zawsze spóźniał Ci się tyle @ Dominica? Spóźnienie w tej chwili mogłoby wynikać ze stresu, lub wmawiania sobie ciąży. Jeżeli uważasz, że w laboratorium się pomylili co się zdarza to powtórz badanie. Jeżeli martwisz się, że to torbiel zapisz się do lekarza. Jeżeli chodzi o usg, to ja byłam u lekarza w 5 tyg i widać było zarodek, ale czy tak jak u Ciebie w 3 tyg, to wydaje mi się za wcześnie.
 
Do góry