reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża.

Angelika99

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Sierpień 2021
Postów
20
Cześć dziewczyny, ostatnia miesiączka 18 czerwiec. Wczoraj byłam na wizycie ginekologicznej 4 testy pozytywne a lekarz ciąży nie widzi nawet pęcherzyka ciążowego.
Podejrzewa ciążę pozamaciczna .
Czy któraś z was była w podobnej sytuacji od wczoraj płacze i boje się że będzie musiał usunąć . 😥😥😥😥
 
reklama
Nie ciekawa sytuacja. Jakie dostałaś zalecenia? Masz skierowanie do szpitala? Niestety, ale na tym etapie to powinno być wszystko widać. Łącznie z bijącym sercem . Bardzo mi przykro...
 
Nie ciekawa sytuacja. Jakie dostałaś zalecenia? Masz skierowanie do szpitala? Niestety, ale na tym etapie to powinno być wszystko widać. Łącznie z bijącym sercem . Bardzo mi przykro...
Kazał zrobić betę i jak będę wyniki zgłosić się do szpitala.
Wypisał luteinę dopochwowo żeby wywołać okres stwierdził , że albo obumarła ciąża albo pozamaciczna.
 
Według kalkulatora to jest 8 tydzień ciąży. Tak jak koleżanka wyżej napisała, powinno już być wszystko ładnie widać😞
Wiem i właśnie niepokoi mnie to. Dzisiaj zrobiłam beta HcG zobaczymy co wykryje. Boje się że to ciąża pozamaciczna.
Chyba zgłoszę się jeszcze do innego lekarza zobaczyć co powie.
 
Cześć dziewczyny, ostatnia miesiączka 18 czerwiec. Wczoraj byłam na wizycie ginekologicznej 4 testy pozytywne a lekarz ciąży nie widzi nawet pęcherzyka ciążowego.
Podejrzewa ciążę pozamaciczna .
Czy któraś z was była w podobnej sytuacji od wczoraj płacze i boje się że będzie musiał usunąć . 😥😥😥😥
Na twoim miejscu konsultowała bym to z kimś kto ma naprawdę dobry sprzęt. Często lekarze mając sprzęt słabej jakości nie widzą wielu rzeczy.
 
reklama
Do góry