reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża.

kochana u mnie ten sama sytuacja. Ciaza pozamaciczna 3 lata temu, usunięty jajowod. Teraz się staramy jakies 5 miesięcy i jak ciazy nie było tak nie ma. U Was jak szybko się udało? Czy robilas jqkies dodatkowe badania? Monitoring? Wielkie gratulacje🥰🥰🥰 dajesz nadzieję że i mnie się uda 😊
Mam synka który ma 2,5 roku.
O drugim dziecku zaczęliśmy rozmawiać 3 miesiące temu , a według bety wychodzi że powinien być 9 tydzień.
Puki co nic nie widać, dziś mam się zgłosić do szpitala. Zobaczymy co z tego wyniknie.
 
reklama
U nas udało się bardzo szybko , intensywny miesiąc starań 😊 po 4 tygodniach od laparoskopi dostałam miesiączkę i już po tej miesiączce na około 9 dni od owulacji dowiedziałam się ze jestem w ciąży , miałam szczęście bo akurat po zabiegu jajeczkowal jajnik ze zdrowym jakowodem ☺️ Brałam tylko witaminy zwykle z apteki dla kobiet planujących ciaze
Cieszę się że tak szybko się udało.
 
Uważam, że przy takich wartościach powinnaś od razu dzownic do lekarza albo udać się na izbę przyjęć. To bardzo niebezpieczne. Ja miałam ciaze pozamaciczna 3 lata temu i beta rosła ... mialam około 2.tys, ginekolog znalazł ciaze w jajowodzie, który musiał wyciąć laparoskopowo, okazało się że już m lekkie krwawienie do brzucha więc nie czekaj. Jak najszybciej musisz mieć zrobione usg i postawiona diagnozę.
Dziś właśnie mam się zgłosić do swojego ginekologa który właśnie przyjmuje w szpitalu. Zobaczymy jaka będzie diagnoza.
 
Mój synek skończy 2 latka w październiku 😊 trzymam kciuki aby to nie była pozamaciczna ciąża . A nawet jeśli to będzie wszystko okej. Będziesz w szpitalu a tam maja dobry sprzęt 😌 najważniejsze właśnie być pod opieka lekarzy . U mnie niestety ryzyko pozamacicznej tez jest spore
 
Mój synek skończy 2 latka w październiku 😊 trzymam kciuki aby to nie była pozamaciczna ciąża . A nawet jeśli to będzie wszystko okej. Będziesz w szpitalu a tam maja dobry sprzęt 😌 najważniejsze właśnie być pod opieka lekarzy . U mnie niestety ryzyko pozamacicznej tez jest spore
Dziękuję za wsparcie, mimo strachu to jakoś się trzymam.
 
reklama
Dokladnie...gorączka, krwawienie, mocny bol brzucha to sygnał ze moze byc to ciaza pozamaciczna. Ja tak mialam i nie można tego bagatelizować. Trzymam kciuki żeby była to prawidłowa ciaza 🙏✊
 
Do góry