reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża.

reklama
IMG_20210818_185148.jpg
 
Przeczytałam twój post, na tym etapie i przy takie wartości nie ma sensu badać przyrostu bo to już nie będzie taki książkowy, moim zdaniem musisz wybrać się do innego lekarza, konkretnego, z dobrym sprzętem i prywatnie.
Przy takiej wartości myśle, ze obojętnie jaki lekarz nawet z najgorszym sprzętem ciąże w macicy by odnalazł. Autorko, niestety, ale coś jest nie tak...
 
Uważam, że przy takich wartościach powinnaś od razu dzownic do lekarza albo udać się na izbę przyjęć. To bardzo niebezpieczne. Ja miałam ciaze pozamaciczna 3 lata temu i beta rosła ... mialam około 2.tys, ginekolog znalazł ciaze w jajowodzie, który musiał wyciąć laparoskopowo, okazało się że już m lekkie krwawienie do brzucha więc nie czekaj. Jak najszybciej musisz mieć zrobione usg i postawiona diagnozę.
 
Mnie bolało po laparoskopi , zaraz po przebudzeniu bo stosuje się znieczulenie ogólne , mnie bolało dlatego ze usunęli lewy jajowod , ja krwawiłam od 6 tygodnia bo właśnie w jajowodzie doszło do zagnieżdżenia zarodka , wiec u mnie zabieg był konieczny bo przez to ze ciąża była w jajowodzie zarodek rósł i przez to ten jajowod był uszkodzony , ale spokojnie bo stosują tez inne metody usunięcia takiej ciąży , czasem organizm się sam czyści lub kierują do szpitala na podanie zastrzyku aby to wydalilo się samo ( nie pamietam nazwy zastrzyku ) , nie jest tez powiedziane ze to ciąża pozamaciczna , możliwe ze biochemiczna np ? U mnie tez nie widzieli długo ciąży w macicy bo taka ciąża pozamaciczna jest ciężko zlokalizować . Oznacz poziom bhcg z krwi , możesz pójść prywatnie do laboratorium no chyba ze masz skierowanie od ginekologa . Nie mam dużej wiedzy na ten temat ale będzie dobrze 😌 ja po ciąży pozamacicznej zaszłam w prawidłowa ciaze bardzo szybko
kochana u mnie ten sama sytuacja. Ciaza pozamaciczna 3 lata temu, usunięty jajowod. Teraz się staramy jakies 5 miesięcy i jak ciazy nie było tak nie ma. U Was jak szybko się udało? Czy robilas jqkies dodatkowe badania? Monitoring? Wielkie gratulacje🥰🥰🥰 dajesz nadzieję że i mnie się uda 😊
 
U nas udało się bardzo szybko , intensywny miesiąc starań 😊 po 4 tygodniach od laparoskopi dostałam miesiączkę i już po tej miesiączce na około 9 dni od owulacji dowiedziałam się ze jestem w ciąży , miałam szczęście bo akurat po zabiegu jajeczkowal jajnik ze zdrowym jakowodem ☺️ Brałam tylko witaminy zwykle z apteki dla kobiet planujących ciaze
 
reklama
Do góry