reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Sylwia 0204

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Lipiec 2021
Postów
20
Hej dziewczyny. Czy któraś z was miała może podobna sytuację? A więc zacznę od tego że okres miałam dostać w piątek (10 grudnia) czasem zdarzało mi się że spóźnił się max dwa dni, ale nigdy tak długo. 11 i 12 grudnia miałam taki blado różowy sluz i było go bardzo mało. Z testem ciążowym czekałam do dnia dzisiejszego no i po 4 minutach nie było drugiej kreski więc poczekałam jeszcze 2-3 min i pojawiła pojawiła blada, lecz widoczna kresa (oczywiście z porannego moczu, a test o czułości 20 firmy Pink). Nie wiem teraz co mam myśleć. Na bete póki co nie mam możliwości żeby pójść. Dajcie znać co wy byście zrobiły i czy można któraś z was miała podobna sytuację. Z góry dziękuję za pomoc.
 
reklama
Tak jak przedmówczynie. Jutro powtórz z porannego moczu, ale kup test o czułości 10 :)
Hej, przed chwilą zrobiłam test o czylosci 10 i wyszła mega słaba kreska, taka ze na zdjęciu jest praktycznie niewidoczna 😒 Nie uważacie ze jeśli jestem w ciąży to testy powinny już to wykryć?
 
Hej, przed chwilą zrobiłam test o czylosci 10 i wyszła mega słaba kreska, taka ze na zdjęciu jest praktycznie niewidoczna 😒 Nie uważacie ze jeśli jestem w ciąży to testy powinny już to wykryć?
Idź na betę, będziesz mieć pewność 100%. Te testy czasem (często) nie wychwytują bety nawet kilkaset jednostek a badanie krwi jest jednoznaczne. Idź jeszcze dziś to będziesz mogła zrobić ewentualnie powtórne badanie w sobotę (po 48h) - w niedzielę większość labo zamknięta. Trzymam kciuki🙂
 
reklama
Hej, przed chwilą zrobiłam test o czylosci 10 i wyszła mega słaba kreska, taka ze na zdjęciu jest praktycznie niewidoczna 😒 Nie uważacie ze jeśli jestem w ciąży to testy powinny już to wykryć?
Jeśli nie masz możliwości pójścia na betę to powtórz sobie test z rana tak np za 2 dni .
 
Do góry