reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża???

Dołączył(a)
1 Luty 2022
Postów
1
Hej.
W listopadzie 12-16 miałam ostatnią miesiączkę. Gdy w grudniu nie dostałam zrobiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny, tydzień później powtórzyłam i znów wyszedł negatywny, ale nadal nie dostawałam okresu. Pod koniec stycznia ponowilam test 2 razy w odstępie kilku dni i okazały się oba pozytywne. Czy to jest możliwe że rzeczywiście jestem w ciąży ? Ogólnie od pierwszego porodu mam różne dziwne objawy w stylu że przez około 6 miesięcy miałam codziennie okres albo wogole nie miałam okresu. Od marca zeszłego roku udało mi się wyregulować okres i był regularny. Dodam że choruje na Hashimoto, pocs i insulinoopormosc. Dziękuje za odpowiedzi 🙂
 
reklama
Skoro testy są pozytywne to jesteś w ciąży, ale radziłbym szybki kontakt z lekarzem w celu badań hormonalnych żeby tej ciąży nie stracić.
 
Do góry