reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza

Dołączył(a)
13 Sierpień 2017
Postów
8
witam, mam pytanie. Ostatni raz seks uprawialam 3 miesiace temu bez zabezpieczenia dwa razy, po 2 dniach dostalam okresu, rowniez w kolejnych miesiacach dostawalam okres, jednak od tamtego momentu mam ciagle biale uplay, czuje jak ze mnie leci. Wyjonywalam 3 testy ciazowe jeden po 12 dniach a drugi po miesiacu przed okresem gdyz mi sie spoznil. Dlatego mam pytanie bo rozmawialam z kolezanka i ona stwierdzila ze dowiedziala sie o ciazy dopiero w 3 miesiacu i regularnie miesiaczkowala, czy ja tez moge byc w ciazy, czy jest takie prawdopodobienstwo
 
reklama
Rozwiązanie
nawet jesli np po ostatnim stosunku dostalam 3 dni pozniej okres i mam miesiaczke juz 4 miesiac i robilam testy raz 16 dni po a pozniej 5 tyg po, i wychodzily negatywnie? Tylko ten jeden mi wyszedl z druga blada kreska, polecialam po jeszcze dwa i wyszly negatywnie..
Aha, to raczej nie[emoji17]

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
pytam bo zauwazylam ze brzuch mi sie powiekszyl, i ciagle mam takie reanie w podbrzuszu, do tego czuje sie niedobrze jak cos jem i jestem mega spiaca, czy to moze miec tez zwiazek z ta infekcja?
 
reklama
Test kosztuje kilka zł, chyba warto zrobić w Twoim przypadku.

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
Dzis zrobilam 3 testy w poludnie, jesen pokazal blada druga kreske, a pozostale dwa jedna, jednak brzuch mi siebpowiekszyl i dalej leci bialy lub przezroczysty sluz, czy moze byc tak ze jestem w ciazy a test tego nie wykryje?
 
Dzis zrobilam 3 testy w poludnie, jesen pokazal blada druga kreske, a pozostale dwa jedna, jednak brzuch mi siebpowiekszyl i dalej leci bialy lub przezroczysty sluz, czy moze byc tak ze jestem w ciazy a test tego nie wykryje?
Jeśli wyszła Ci druga chociaz blada kreska ,to prawdopodobnie jestes w ciąży. Testy mogły być różnej czułości. Zrób sobie za 3 dni kolejny test najlepiej z porannego moczu albo wybierz się na bete.[emoji8]

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
Jeśli wyszła Ci druga chociaz blada kreska ,to prawdopodobnie jestes w ciąży. Testy mogły być różnej czułości. Zrób sobie za 3 dni kolejny test najlepiej z porannego moczu albo wybierz się na bete.[emoji8]

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
nawet jesli np po ostatnim stosunku dostalam 3 dni pozniej okres i mam miesiaczke juz 4 miesiac i robilam testy raz 16 dni po a pozniej 5 tyg po, i wychodzily negatywnie? Tylko ten jeden mi wyszedl z druga blada kreska, polecialam po jeszcze dwa i wyszly negatywnie..
 
reklama
nawet jesli np po ostatnim stosunku dostalam 3 dni pozniej okres i mam miesiaczke juz 4 miesiac i robilam testy raz 16 dni po a pozniej 5 tyg po, i wychodzily negatywnie? Tylko ten jeden mi wyszedl z druga blada kreska, polecialam po jeszcze dwa i wyszly negatywnie..
Aha, to raczej nie[emoji17]

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
Rozwiązanie
Do góry