reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe Kłopociki

reklama
Mi wciąż drętwieją ręce.czasami czuję się tak jakbym dłoni nie miała.a w nocy tak bolą że aż sie płakać chce.i te mrowienie.ale czego się nie robi dla Skarbka w brzuszku:)
 
no to drętwienie rąk jest bardzo dziwne...ja czasami budze sie w nocy i mojej reki po orostu nie ma -nie czuje jej wcale:Dale cale szczescie po chwili zaczyna mrowic i dochodzi do siebie:) bycie w ciazy jest pieknym czasem i przezyciem ale te wszytskie nasze dolegliwosci...kto to zliczy:)
ja wczoraj bylam w niesulicach nad jeziorem:) opalilam sie fest---nochal mam czerwony i lecy bola do dzis:)i poplywalam w jeziorku....bylo super:)
 
kaska to myśmy się nietrafiły, myśleliśmy czy jechać do niesulic czy na tarnawe, i pojechalismy w końcu na tarnawe
 
Mnie też drętwieją, zawsze w nocy wtedy wstaje pije końską dawkę magnezu, smaruje ręce żelem chłodzącym i nawet pomaga.
 
Drętwienie kończyn jest spowodowane brakiem magnezu w organizmie, mnie tez czasami łapie w ręku. Kawa np wypłukuje magnez z organizmu i zmiejsza jego przyswajalność. Chociaz w ciązy moze byc inny powód dretwienia
 
mnie właśnie też w tej ciązy dopadło nocne drętwienie palców, takie strasznie bolesne, właściwie to cigle 3 tych samych w prawej dłoni:baffled:
 
reklama
hmm, skurcze w łydkach też często mi dokuczały ale to świadczy o niedoborze żelaza m.in. ja odkąd zaczelam je brać juz mi tak nie dokuczają.
 
Do góry