reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciążowe ubranka....

reklama
DZIĘKI za wszystkie rady i adresy !!! ;D ;D
Co do ciucholandów to na razie nie wiem czy mam jakieś w okolicy.
przeprowadzam się na Szczęśliwice (W-wa) i jeszcze nie orientuję się co, gdzie, jak. Tzn. dowiedziałam się gdzie są sklepy, urzędy itp. ale jakoś nie przyszło mi na myśl by spytać gdzie są ciucholadny dla ciężarnych. :-[

Ale stanowczo też sobie ich poszukam - oprócz spodni najpewniej będą jakieś ubranka dla kruszynki. :D

Karolla - dzięki za linki. Odwiedziłam - bardzo sympatyczne strony! jest kilka rzeczy, które mi wpadły w oko :)

Jeszcze raz dzięki.

Gocha
 
Czechow, ja znalazłam całkiem eleganckie, nadające się do biura, czarne z kantami, takie na brzuszek, w hali pod pałacem. W tych kupieckich domach towarowych. Wejcie bliżej od Świętokrzyskiej.
A spodenki fajne i tylko 120. Polecam
 
ja w sobotw wybrałam się na wielkie buszowanie po sklepach i ciucholandach, no udało mi się kupić super spodenki ciążowe i to dwie pary, więc już teraz jestem spokojniejsza, że jak by co to mam co na tyłek wrzucić ;D
 
A ja dostałam wczoraj od szwagierki dwie pary rybaczków ciążowych wiec do września bede miala w czym chodzić jak i zimą po domku bo mamy cieplutkie mieszkanko, no i dostalam dwie spódniczki jeansowe też ciążowe, sweterek i bluzeczkę hi hi fajnie że ktoś był w ciąży i można sobie ciuszki dawać!!
A wiecie w H&M kupiłam sweterek rozmiar M ale jest dlugi i na brzuszek wchodzi super a był przeceniony 70% wiec wyszło mnie 14.00 zł ;D
czasem warto popatrzec na ciuchy poprzeceniane a w wiekszych rozmiarach oczywiscie nie mówię o spodniach bo te muszą być specjalnie szyte ale
inne rzeczy czemu nie ???
 
hej, samopoczucie się poprawia jak się ma co na siebie włożyć, nie?
Ja dziś jadę upolować jakąś bawełnianą bluzeczkę ciążową :) Mąż mi dał ekwiwalent za sędziowanie weekendowe na ciuszki więc jadę zaszaleć ;D Wczoraj otworzyłam szafę i gorzko zapłakalam jak ujrzałam ile przed ciążą miałam ciuchów a teraz... trzy rzeczy na krzyż :( Ale co tam, odbijemy sobie potem, jak szybko schudniemy po ciąży... oby ;)
karolla, ale masz fajnie, ja niestety nie mam nikogo znajomego ani z rodziny kto niedawno był w ciąży, ale jakoś sobie radzę, mama jest większa ode mnie i trochę mnie ratuje swoją garderobą, dobrze, że ma dobry gust ;D
 
Właśnie fajnie mieć mamę która nosi modne ciuchy niestety moja jest zagranicą ale jeszcze mam teściową i od niej dostanę np.kurtkę zimową w rozmiarze 42-44 wiec powinna byc dobra a teściową mam moderną i to bardzo ;D
Ja strasznie sie cieszę że szwagierka jest moich wymiarów i wzrostu dzięki temu bede miec ciuszki !!
A miałam w sobotę zły humor bo nic fajnego w sklepach nie było a tu wczoraj cała torba ciuchów ;D
ach my baby!!!
 
Ja miałam super sobotę - udały mi sie zakupy!! Kupiłam sobie sliczne spodnie ciazowe w ciuczkach za całe 6.70 :D - wiec jeden problem z głowy :D nawet moja krawcowa była pod wrazeniem - bo sa naparwde super uszyte i nowiutkie!!! (bo kobitka w ciuszkach odłozyła je na bok "bo takie nieforemne jakies sie trafiły, to co bede komus pokazywała" :p ale nie prszyszło jej do głowy ze sa to spodnie ciązowe :)!! Do tego jeszcze na wrzesien i zimowe wieczory - sliczny, czarny, taki przed koalna swetr na zamek! no jak ma mi sie buzka nie usmiechac???:D:D
 
Fajnie jest miec modna tesciowa,ja po mojej nie wlozylabym nic,ale i tak i moja mamuska i tesciowa sa daleko odemnie,wiec pewnie niedlugo musze isc na jesienno-zimowe zakupy,maz tez jest szczuply wiec jego garderoba odpada,chociaz jedne spodnie mu zwinelam.I tak w nich zbytnio nie chodzil a na mnie sa lux.
 
reklama
A zapomnialam dodac u nas sa super spodnie,pas jest pod brzuszkiem a powyzej jest rozciagajaca sie bawelna dzieki czemu nie gniota,wygladaja super i maga byc na kazdy okres ciazy.
Polecam tez ogrodniczki,sa naprawde super i pasuja na kazda okazje.Pa
 
Do góry