reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciążowe ubranka....

No mnie teraz po sobotnich zakupach pozostalo tylko i wyłącznie bieganie za jakimiś bluzeczkami, sweterkami itp. kurde, jak to poprawia humor!!! to że w ciąży, to nie oznacza że nie ma się ładnie wyglądać (nawet za śmieszne czasem pieniądze).
 
reklama
Wczoraj kupiłam sobie 2 sliczne bluzeczki: rózowa i czarną (po 10 zł) fakt - lato sie kończy ale ja nie mogłąm sie powstrzymac :D Kupiłam sobie równiez 2 pary takich fajnych majteczek z bawełny - "mama size" brzmi smiesznie, ale sa naparwde fajnei uszyte bo maja takei fajne podkrojenie na brzuszku i do tego sa wygodne :D A do tego poprawiłam sobie humor bo juz wiem ze zimą nie bede wygladałą jak ostatnie nieszczęscie! Widziałam na ryneczku piękne poncho na jesien - a przy moich poprzednich kształatach, jak równiez z duzym brzuszkiem bede wygladała w nim spoko! Takie same beda tez w wydaniu zimowym - duzo cieplejsze i cena!!Za jesienne 130 zł a zimowe 50 zł drozsze!Wiec wiem ze taki zakup mi sie opłąca bo nałoze takie poncho nawet po ciązy :D Jak stwierdził mój mą : ille to kobiecie trzeba zeby była szczesliwa - fajny ciuch! :D Prawda!
 
Paulina, ale i narobiłaś ochoty na takie ponczo. Może i ja sie rozejrzę za czymś takim, tym bardziej, że przyda się też po
 
Witajcie Mamunie i Brzuszki, ja znowu na chwilke i potem długa przerwa.
Ale też chętnie pomarudze o ciuszkach ;)
Ostatnio mam szczęście do bluzek i spodni na ciuchach za kilka zł...ale szlak mnie trafia ze stanikami :mad: piersi mi rosną jak szalone ,co sobie kupie nowy cyckonosz to zaraz jest za mały. Rany jakie te cycki są niewygodne :(
Szukałam ostatnio jakiejś cieplejszej kurtki i kiedy pasowała mi w brzuniu to w ramionach była dużo za duża, macie jakiś pomysł jak to rozwiązać bo ja już nie mam pomysłu.
Oj jak dobrze sobie pomarudzić -Wy to przynajmniej mnie zrozumiecie ;D nie to co moje modralińskie koleżanki mieszczące sie w to co by chciały :p
 
Miju najlepiej jakbyś znalażła płaszczyk rozszerzany do dołu ja taki mam od teściowej wiec mogę się wymądrzac ;D
wyglądam w nim jak czerwony kapturek ale co tam zimą byle ciepło było!
 
karollamieżyłam takie i czułam się w nich strasznie :( i jak wyglądałam ;D tego się nie da opisać,ale cóż jak nie da się inaczej ...w coś trzeba się ubrać
 
w kocyk, żartuję.
Ja znalazłam na ciuchach fajną kurtkę. Trochę jeszcze jest na mnie za szeroka, ale pewnie na jesień i zimę będzie ok. Ma fajny krój. Jest wąska w ramionach, ma takie śmieszne cięcia wzdłuż całego przodu. No i ma suwak. Nie będą mi się robiły na brzuszku dziurki między guzikami
 
ja trochę się martwię kurtką na zimę-do lumpku muszę uderzyć...
a bluzki też od mam pożyczyłam i szwagierki, narazie mam co ubrać :)
 
Ja na razie mam jakieś ciuszki ale chetnie kupiłabym coś nowego szkoda,że wszystko jest takie drogie.
 
reklama
dziewczyny jeseli ja odzyskam choc troszke sily to jutro uderzam na zakupy dla siebie :) do ciucholandii:)
mamy tu u nas takiego szperaczka i super ma ciuchy czasami na wage mozna poszperac i w piatki najtaniej :)
a niekoniecznie przebrane .
jesli dostane troche werwy i akumulatorki sie naladuje we mnie to jutro zdam relacje z wyprawy po sklepach:)
 
Do góry