reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciążowe ubranka....

Ja jedne spodnie kupilam w leclerku za 30zl proste szeroki z fajna gumka, a takie cieplejsze dostalam w spadku po bratowej, ktora w ciazy przytyla 20 kilo wiec mysle ze do konca mi wystarcza :)
 
reklama
Hej,

Poszukuje spodni na mnie - ciężarówkę ale do pracy więc muszą być eleganckie.
Czy macie może jakieś namiary na coś fajnego i nie drogiego??? :-[

Gocha
 
czechow a może są gdzieś w Twojej okolicy komisy z odzieżą ciążową...można tam coś niedrogo dostać i oczywiście są to rzeczy niezniszczone.... :)
 
Ja sobie uszylam 2 pary spodni jedne takie wyjsciowe z welenki ,drugie sztruksowe i ogrodniczki ciazowe dostalam od szwagierki wiec mam w czym chodzic teraz planuje zakup jakis fajnych bluzeczek ,sweterkow ale nie za duzo bo co potem z tym zrobie :)
A bardzo lubie sie przebierac :)
 
hej dziewczynki!!

Dzięki za entuzjastyczne przyjęcie fotki moich ciążowych ciuszków, którymi nie omieszkałam się pochwalić ;) :)
Co do szycia i cen ubrań ciążopwych to mam takie samo zdanie jak większość, uważam, że szycie się opłaca, pożyczanie ciuchów od męża jest ok, a ciązowe fatałaszki są stanowczo zbyt drogie biorąc pod uwagę, że są wykorzystane tylko na parę miesięcy.
A co do kurtek zimowych to przecież lansujemy w tym sezonie modę na koce w kratę, nie?? ;D ;D ;D "MAMA TRENDY SIZE" ;D ;D ;D
 
bunia masz racje kocowa moda dla mamy i dziecka :)
Hit sezonu ale mysle ze te pokazy mody ,konferencje prasowe ,wywiady i dzidiza mozemy miec problemy z pogodzeniem tego wszsytkiego
 
reklama
no wlasnie Dziobek tego jeszcze nie opracowalam, ale jak cos to wynajmiemy modelki, przeciez edziemy bogate i dzidzie beda mialy nas przy sobie ;D ;D ;D
 
Do góry