reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cien cienia

Madzia177999

Początkująca w BB
Witam. Dziś zrobiłam test,po 7 dniach od spodziewanaej miesiączki. Po zakropleniu testu po chwili było widzieć cień cienia, po 5 min niestety nic.
Macie jakieś podobne doświadczenia.
Dodam że test robiłam ok godz 15.

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Po 7 dniach spóźnienia, kreska nawet z południa byłaby widoczna , powotrz z porannego moczu ,ale skoro zniknęła to negatywny lub wadliwy

blanny

Po tym czasie kreska naprawde powinna być widoczna... Mi się spóźniał okres 5-7 dni i druga kreska, z popołudniowego moczu była mega bordowa i ciemna. ;) Chyba, że owulacja Ci się przesunęła... Spróbuj może inny test.

Mała.czarna

Tak jak wyżej piszą dziewczyny. Po tylu dniach beta jest na tyle wysoka że kreska byłaby bardzo mocna. Masz regularne miesiączki?

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Jakiej długości masz cykle?
Jedyna opcja, to że miałaś opóźnioną owulację, ale jeśli cykle masz regularne, to w ciąży nie jesteś, bo kreska byłaby już widoczna gołym okiem i nie znikała by.

blanny

P
29 dni.
4 miesiące temu poronilam... może to coś też z tym ma związek.
Powtórzyłaś dziś rano test? Skoro @ spóźnia Ci się juz aż 7 dni, a piszesz, że cykle masz regularne, to możesz też zrobić beta HCG z krwi - jeśli wyjdzie dodatnia, jestes w ciąży. Jeśli wyjdzie ujemna, idź do ginekologa, niech sprawdzi, co się dzieje. Może bedziesz musiała mieć wywołana @.

Madzia177999

Początkująca w BB
P

Powtórzyłaś dziś rano test? Skoro @ spóźnia Ci się juz aż 7 dni, a piszesz, że cykle masz regularne, to możesz też zrobić beta HCG z krwi - jeśli wyjdzie dodatnia, jestes w ciąży. Jeśli wyjdzie ujemna, idź do ginekologa, niech sprawdzi, co się dzieje. Może bedziesz musiała mieć wywołana @.
Muszę tak zrobić. Ale już nie robię sobie nadzieji.

reklama

Madzia177999

Początkująca w BB
Dodam że strasznie bolą mnie piersi i sutki A nigdy tak nie miałam do tego jajnik.
Myślę czy iść od razu na betę( u mnie 60zl) czy odrazu do ginekologa...