reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cien cienia

reklama
Spokojnie, nie denerwuj się i nie stresuj na zapas... Rób to, co kazał lekarz. Zrób betę tak jak kazał i idź na wizytę, którą pewnie Ci wyznaczył. Trzymam kciuki, by to jednak była ciąża. Czasem testy wychodzą słabe, a beta jest wysoka. :)
Dziękuję Ci bardzo za słowa otuchy...może sie uda zanim zwariuje😉
 
To bobo test? One lubią byc fałszywe chociaz ja mialam bardzo bardzo blada kreskę na nim i byla ciaza chociaz mało udana :/ Kiedy masz termin @?
Termin miałam na wtorek, test jest bobo, nigdy nie wyszedl mi pozytywny jak nie bylam. Problem jest taki ze plamie od wczoraj, dziś już troche wiecej aczkolwiek 2 dnia praktycznie co 2 godziny musze wymieniac kubeczek menstruacyjny, a pierwszego dnia tez przychodzi z impetem. A tym razem, wczoraj rozowy sluz, na noc tylko wkladka a dzis do poludnia rowniez wkladka, a teraz mam kubek i jest w nim naprawde malo. W poniedzialek beta, ale chyba juz znam wynik. Wkurzaja mnie tylko te testy...bo jak nie to nic nie powinno byc...a jak zachodze to co jest w takim razie...
 
Do góry