reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cien cienia

reklama
Dodam że strasznie bolą mnie piersi i sutki A nigdy tak nie miałam do tego jajnik.
Myślę czy iść od razu na betę( u mnie 60zl) czy odrazu do ginekologa...
Jeśli ciąża jest młodsza niż 6 tyg, to ginekolog może nic nie zauważyć tak naprawdę i możesz bez sensu wydać pieniądze. ;) A bete pewnie i tak Ci każe zrobić albo przyjść ponownie np. za dwa tygodnie, jeśli dalej @ nie dostaniesz.
Moim zdaniem najlepiej by było albo jeszcze poczekać 3 dni i zrobić kolejny test ciążowy albo iść na betę i jeśli ujemna, to ewentualnie do ginekologa, by zrobił badanie i stwierdził, czemu nie ma @. Może gdzieś wyjeżdżałaś, stres w pracy lub w domu, antybiotyki? Takie rzeczy też mogą przesunąć @.
I nie doszukuj się ciążowych objawów na siłę, to zawsze jest zgubne. To może być wszystko i nic. ;)
 
Jeśli ciąża jest młodsza niż 6 tyg, to ginekolog może nic nie zauważyć tak naprawdę i możesz bez sensu wydać pieniądze. ;) A bete pewnie i tak Ci każe zrobić albo przyjść ponownie np. za dwa tygodnie, jeśli dalej @ nie dostaniesz.
Moim zdaniem najlepiej by było albo jeszcze poczekać 3 dni i zrobić kolejny test ciążowy albo iść na betę i jeśli ujemna, to ewentualnie do ginekologa, by zrobił badanie i stwierdził, czemu nie ma @. Może gdzieś wyjeżdżałaś, stres w pracy lub w domu, antybiotyki? Takie rzeczy też mogą przesunąć @.
I nie doszukuj się ciążowych objawów na siłę, to zawsze jest zgubne. To może być wszystko i nic. ;)
Nie mam żadnego stresu, piersi zaczęły mnie boleć w dzień jak powinnam dostać okres, tak bardzo że aż że schodów nie mogłam zejsc, lekki ruch wystarczył, a jajnik boli mnie już dłuższy czas.
Tak jak mówisz chyba zrobię ta betę, u mnie 60zl A za wizytę u giną 180zl.
 
Dodam że strasznie bolą mnie piersi i sutki A nigdy tak nie miałam do tego jajnik.
Myślę czy iść od razu na betę( u mnie 60zl) czy odrazu do ginekologa...

Pamiętaj, to, że NIGDY TAK NIE MIAŁAŚ nie znaczy, że nigdy mieć nie będziesz ;)
A jak kobieta chce być w ciąży, to potrafi sobie naprawdę wiele uroić :(
Zrób betę, będziesz wiedzieć na czym stoisz.
 
Hej dziewczyny! Czy widzicie coś tu?
 

Załączniki

  • 20201231_032233.jpg
    20201231_032233.jpg
    765,4 KB · Wyświetleń: 259
Dla mnie wygląda na fabryczną. 🤷🏼‍♀️ Ale ja nie lubię się cieni doszukiwać. :) Ile jesteś dpo? Ile do spodziewanej @? Powtórz za dwa dni z porannego moczu. :)
3 dni po terminie @ zaczełam plamić, dzis jest juz troche więcej ale nadal mniej niz zwykle, nic nie boli.Test robilam we wtorek 29dc, moim zdaniem wyszla kreska, powiedzialam o tym lekarzowi, ze cos jest tylko bardzo slaba. Kazal brac duphaston.Dziś mowilam ze plamie kazal zwiekszyć duphaston i zrobic bete. Pytam, bo moze wprowadzilam lekarza w blad...ale jak robilam testy to jak nie to nic nie wychodzi. Dzis mimo krwawienia robilam test, nadal blada kreska...Zrobie bete w poniedzialek ale juz pewnie nic nie wyjdzie i nie wiem nadal czy zachodze w ta ciaze czy nie...
 
reklama
3 dni po terminie @ zaczełam plamić, dzis jest juz troche więcej ale nadal mniej niz zwykle, nic nie boli.Test robilam we wtorek 29dc, moim zdaniem wyszla kreska, powiedzialam o tym lekarzowi, ze cos jest tylko bardzo slaba. Kazal brac duphaston.Dziś mowilam ze plamie kazal zwiekszyć duphaston i zrobic bete. Pytam, bo moze wprowadzilam lekarza w blad...ale jak robilam testy to jak nie to nic nie wychodzi. Dzis mimo krwawienia robilam test, nadal blada kreska...Zrobie bete w poniedzialek ale juz pewnie nic nie wyjdzie i nie wiem nadal czy zachodze w ta ciaze czy nie...
Spokojnie, nie denerwuj się i nie stresuj na zapas... Rób to, co kazał lekarz. Zrób betę tak jak kazał i idź na wizytę, którą pewnie Ci wyznaczył. Trzymam kciuki, by to jednak była ciąża. Czasem testy wychodzą słabe, a beta jest wysoka. :)
 
Do góry