reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

_Roszpunka_

szczęśliwa mamusia :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2009
Postów
15 660
Miasto
west clare :-)
założyłam ten temat ponieważ zauwazyłam już na zakupkowym że powoli sa ustawiane mebelki dla dzieciaszków...

możemy tu chwalić się pomysłami na pokoiki , bądź kacik dla naszych dzieci :-)

mam nadzieję że temat się przyjmie i będziecie wstawiać zdjęcia :-p

możemy sobie rownież doradzać na temat dodatków kolorów itp:tak:
 
reklama
Fajny temacik... my na razie zdecydowaliśmy sie na przeprowadzke tuż przed porodem co będzie mega wyzwaniem. Mieszkanie nie jest jeszcze skończone więc czeka nas troche rozgardiasz na kartonach i pokój dziecięcy będzie musiał z rok poczekać na finanse (wymiana okna, założenie podłogi, malowanie, meble itp.). Dlatego nasze majowe dzieciątko będzie mieszkać na początek z nami w sypialni, myślę że wystarczy mu łóżeczko i obecność rodziców :)
 
fajny temacik
młoda z pokojem dziecięcym to się nie przejmuj bo na początku rzeczywiście najlepiej mieć dziecko jak najbliżej siebie i to jest o wiele wygodniejsze, u nas osobny pokoik mała miała przez 3 po czym przenieślimy łózeczko do sypialni bo przy częstym wstawaniu to było dla mnie wygodniejsze a swój pokoik będzie miała jak przyjdzie na to czas czyli od maja bo będzie musiała zrobić miejsca siostrze :-D
to jeszcze wrzucę fotkę jak wyglądał kącik mojej maleńkiej, teraz niewiele się zmieni bo w sumie tylko pościel i baldachimu nie będzie (jak dla mnie to zupełnie zbędny wręcz przeszkadzający element np problem z uruchomieniem karuzelki ale wygląda uroczo i dałam się na to złapać), no i zmieni się imię
IMG_2635.jpg
 
Temat fajny :tak: U nas jest tak, że mieszkamy z moimi teściami i Laurka będzie miała z nami pokój. Kiedy już zacznę pracować zaczniemy rozglądać się za czymś własnym. Dodaje zdjęcia z komodą przeznaczoną na ubranka Laurki, oraz łóżeczko, które stoi koło naszej rogówki.:-) Koło łóżeczka będzie jeszcze stała skrzynia na zabawki, ale to jeszcze nie teraz.:-p
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 209
  • 1.jpg
    1.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 195
młoda my się przeprowadzaliśmy dzień po porodzie moim , jak wyszłam ze szpitala leżałam z małą cały dzień w łózku a D z kumplami przewoził rzeczy
a na 2 dzień my :-)
a rzeczy od zarypania mamy:szok: więc było pracy przy przeprowadzcze
ale daliśmy radę , bo takie małe dziecko w sumie tylko śpi i je..

Julisia śliczy kącik dla maleństwa:tak:

patyczek Twój również śliczny
mam podobny kolor ściany (jednej :-p)
 
Julisia-śliczny kącik,widze że masz pościel w serduszka w sumie to cały zestaw z ochraniaczem:)bardzo mi sie podoba i widziałam takie na allegro, i mam pytanko-czy warto kupić?polecasz tą pościel i ten ochraniacz do łóżeczka?
Patyczek-Ty też masz śliczny kącik, i ja też mam taki kolor ściany:)
aaa Dziewczyny jakie są lepsze materace do łóżeczka-9 cm czy te grubsze ok12cm?
 
jak tylko urządzę pokoik to od razu go tutaj wrzucę - nie umiem się już doczekać :-)
U mnie potrwa to jeszcze ze 2 miesiące, póki co mąż ma w nim biurko i swoje knigi do nauki ale już wie że Jego czas w tym miejscu jest policzony, hehe, a co !!!! :-)
 
Julisia ślicznie ja też długo myślałam nad baldachimem, ale chyba se go odpuszczę.
Patyczek bardzo fajnie ja też zamierzam Kubusiowe postacie zawiesić na ścianie.
 
styna26 kupiłam taką naklejkę za 6.90zł :-) na "żywo" wygląda dużo ładniej, a nad naklejką mój obrazek, który dostałam na chrzest i cały czas wisiał nad moim łóżkiem a teraz będzie nad Laurkowym łóżeczkiem. :-)
 
reklama
ja wkleję mój pokoik tak za ok miesiąca jak tylko dokupię łóżeczko dla Vi i mebelki ogólnie bo teraz mam ciemny brąz i nie pasują do wystroju ;-)
 
Do góry