reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cieszyć sie czy nie? Widać coś ?

Mimi1818

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Luty 2022
Postów
23
Hejka.
Dziwna sprawa, w czwartek 16.06 skończyła mi się miesiączka. Była ona taka jak zwykle, nie bolał mnie brzuch jednak była dość obfita.
Pod koniec okresu dziwna sprawa, bo zaczęło mnie mdlić zawsze o tej samej porze i do tego stopnia że zwracałam całe śniadanie ale potem już było okej.
Zaraz po skonczonej miesiączce zrobiłam test ciążowy, co prawda po południu ale o czułości 10mlU/ml.
Ja z mężem widzimy tam cień cienia i nie wiemy czy się łudzić czy nie.
Dodam że dziś jakby te mdłości mi przeszły ale od 3 dni bardzo bolą mnie piersi i jestem śpiąca.
Leczymy się w klinice i od ponad 3 lat staramy się o dzidziusia, dlatego wszędzie szukamy objawów ciąży.
Proszę tylko zanim napiszecie komentarz zastanówcie się, bo czasami jedno słowo, może komuś sprawić przykrość.
 

Załączniki

  • 20220619_100857.jpg
    20220619_100857.jpg
    631 KB · Wyświetleń: 395
  • 20220619_100829.jpg
    20220619_100829.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 204
  • 20220619_100801.jpg
    20220619_100801.jpg
    703,9 KB · Wyświetleń: 200
reklama
to jest wg mnie kreska fabryczna, która pojawiła sie wraz z tym, jak test wysechł. Poza tym to wyglada tak, że jest odczytany dużo pozniej, a to jak wiemy nie jest wiarygodne.
Mdłości tuż po miesiaczke… przykro to pisac, ale może to być zwyczajnie zatrucie. Jak dla mnie obfite krwawienie to też nie jest żaden objaw ciazy…
powtorzylabym test lub poszła na bete.
Sama sie leczyłam i niestety uważam, że psychika potrafi platac najwieksze figle (mdlosci, ból piersi itp)
 
to jest wg mnie kreska fabryczna, która pojawiła sie wraz z tym, jak test wysechł. Poza tym to wyglada tak, że jest odczytany dużo pozniej, a to jak wiemy nie jest wiarygodne.
Mdłości tuż po miesiaczke… przykro to pisac, ale może to być zwyczajnie zatrucie. Jak dla mnie obfite krwawienie to też nie jest żaden objaw ciazy…
powtorzylabym test lub poszła na bete.
Sama sie leczyłam i niestety uważam, że psychika potrafi platac najwieksze figle (mdlosci, ból piersi itp)
 
dla porównania - tak wyglada pozytywny pink, tło jest białe a kreska różowawa
 

Załączniki

  • 71E5DFCD-FB4C-41B4-B08B-FF84CEA20F62.jpeg
    71E5DFCD-FB4C-41B4-B08B-FF84CEA20F62.jpeg
    102 KB · Wyświetleń: 157
reklama
Zdjecie było zrobione później po prostu.
Ehh pewnie i tak nic z tego..
Zwariować idzie jak ma się co miesiąc nadzieję a tu nic się nie dzieje. Każda jakaś inna dolegliwość jest zaraz odczytywana jakl objaw ciąży.
Mam nadzieję, że jeszcze nadejdzie ten dzień gdzie będę miała 2 grube krechy i ie będę musiała się zastanawiać.
 
Do góry