reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Myleene- Moim chłopcom najbardziej pasował Aptamil:tak:. A jak tam brodawki? Więc jednak pomożesz sobie butelką? Wcale Ci się nie dziwię mimo, że po jakimś czasie karmienie piersią to wielka przyjemność, to doskonale pamiętam ile to nerwów, bólu i cierpienia:) Ja sama za pierwszym razem też nie wytrzymałam, a Moim zdaniem dużo też zależy od samego dziecka. Trzymajcie się cieplutko;-).
 
reklama
witam laseczki

u mnie wsio ok jak narazie zaczelam 25 tydzien))))
wizytka u poloznej 5 maja,wiec bedzie mierzyc brzunio,pobierac krewke i takie tam)
mala wchodzi mi pod zeberka i trosie boli
Jej ulubiona stronka to prawa tam sie wlasnie gimnastykuje:):-D

U mnie w domku zawsze goscil PLANTEX herbatka wiec polecam))))
wspolczuje bolu przy przestawianu dzidzi,i 3mam lapcie za cesareczke)))

buzile uciekam
badzcie grzeczne kiss kiss:rofl2:
 
witajcie mamusie...
ja dzis zmeczona i wykonczona... a najadlam sie chyba za cala rodzinke... brzuszek pelny i twardy... niunia skacze jak szalona.... a macica twardnieje... no jeszcze troszke do rozwiazania.... kurcze przytylam juz 15 kilo.... i mam nadzieje ze szybciutko to strace....
 
Paula zrzucisz szybciutko, teraz najważneijsze by dzidza rosła więc jedz :))

Pozdrawiam Was, u nas mgła i zimno jak narazie.
 
medio- dzieki ja tez tak mysle... u nas dzis tez troszke zimno... bo wczoraj byla swietna pogoda cieplutko i slonecznie....
 
hejka:)
wrocilam wlasnie ze szpitala, z jednej strony szczesliwa a z drugiej nie bo niestety nie udalo sie przekrecic maluszka, caly czas glowka wracala na gore:sorry: i niestety bolalo mnie strasznie wiec kazalam przestac, lekarz powiedzial ok i spytal czy chce cesarke a ja sie zgodzilam:tak:powiedzial ze zarezerwuja mi termin na 39 tydzien i 24 kwietnia bede juz miala maluszka przy sobie:-):-) a 21 musze przyjechac do szpitala bo musza mi przepisac odpowiednie tabletki ktore musze wziac dzien wczesniej przed cesarka:tak: takze w sumie jestem happy bo wiem kiedy maly bedzie ze mna:-):-) troszke mnie boli brzuszek na gorze ale da sie zniesc:tak:
pozdrawiam was wszystkie i dzieki za trzymane kciuki:happy:



Ada ja jestem tu nowa, i mam do Ciebie pytanie - proszę odpowiedz bo jest to dla mnie bardzo ważne.
Obecnie jestem w 35 tyg ciąży, i moja dzidzia na początku 34 tyg nadal była główką do góry (przynajmniej tak twierdzi położna).
W 36 tyg idę na kolejną wizytę i jeśli wtedy okaże się że moja dzidzia jest główką do góry to ...........właśnie, albo czeka mnie przekręcanie, albo ????
Czy ja mogę się na to przekręcanie nie zgodzić?? - bo ja wolę cesarkę, ale nie wiem czy mam wybór.
Proszę napisz mi więcej info na ten temat jeśli możesz - z góry bardzo dziękuję.:-):-)
 
Czesc laseczki!
Jak tam Swieta wam mijaja? ja sie strasznie objadlam:szok: i mam juz 20kg na plusie:szok::szok::szok: wiec Paula sie nie przejmuj swoimi 15kg ;-)
Pgoda u nas sliczna, a dzidzius jak siedzi w brzuszku tak wyjsc nie chce :baffled: w piatek mialam 3 skurcze ale od tego czasu cisza... wiec czekam dalej z niecierpliwoscia

witam Jole :-)
 
jola- tu w UK na nic nie musisz się godzić, a dzidzia może się przekręcić nawet w ostatniej chwili:tak: więc nie martw się na zapas;-):-).
Karolinka- no to może coś się wreszcie zacznie;-) bo Ty jesteś następna w kolejce:-). Teraz czekamy na Twoje maleństwo:tak:, więc daj znać jakby co:-):-):-).
 
reklama
karolinka- no ja w pierwszej tez tyle mialam na plusie... ale z pewnoscia jest ci juz strasznie ciezko... ale juz tuz tuz... wytrzymaj jeszcze troszke i zaraz bedziesz tulic swoje malenstwo w ramionach... a jak sie czujesz???
 
Do góry