reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

ilo
Ja bralam duphaston przez pierwsze dwa miesiace-bo przywiozlam sobie z Polski, a potem polozna powiedziala mi ze jak chce brac dalej to mam sie skonsultowc z lekarzem-i mowila mi wlasnie o cyclogest. Szukalam wtedy na ten temat informacji i z tego co sie dowiedzialam to duphaston zawiera dydrogesteron-substancje zblizona do progesteronu, a luteina to progesteron. Oba maja takie same znaczenie w medycynie.
A moze ktos z Polski moze Ci wyslac luteine jak jej jestes bardziej pewna. Ja wtedy rozwazalam taka opcje.
Poza tym wydaje mi sie ze nie musisz sie niczego obawiac, z tego co wiem lekarstwa w UK sa lepsze:)

Myleene gratuluje dzidziusia! Ja jeszcze nie karmilam ale z tego co widze to chyba juz zaopatrze sie w te kremy-nie wiedzialam ze poczatki sa takie krwawe:no: trzymam kciuki za wytrwalosc;-)
 
reklama
Anek29 dzieki.Tez sobie przywiozłam luteinke mialam brac do 14 tyg ale niestety muszę dalej i mi sie skończyla.na wyslanie juz za pózno bo jutro bym została bez leku więc zaczne brać ten cyclogest.Przepisala mi go polska doktorka tutaj więc mysle ze chyba wie co robi.
 
Ada to sie nameczylas niepotrzebnie:-( Mojej siostrze probowali dzis przekrecac ale wracal spowrotem pupa do dolu:tak: Jak na zlosc jeszcze mial wyprostowane nozki i to utrudnialo. Polozna jej przekrecala a lekarz monitorowal na usg i widocznie mu tak wygodnie bo nie dalo rady:-D Mowila ze nic nie bolalo i nie ma sie czego bac;-) Po tym stwierdzili ze moga dzis zrobic cesarke i mam zdrowego, slicznego i pierwszego siostrzenca:-):-):-)
Powodzenia!
 
Witajcie wieczorowa pora ;-)

U mnie humorek sie poprawil dzisiaj, dziekuje za pocieszenie :happy:
ja juz jestem 20kg na plusie, zalamana jestem z tego powodu, mam nadzieje ze uda mi sie to zrzucic!
Dziewczyny, ja juz nie moge sie doczekac kiedy urodze! Czy ktoras z was ma jakis sposob na wywolanie porodu ;-):-D bo ja juz chce moje malestwo! Pierwszy termin ten wg miesiaczki mam na sobote czyli juz pojutrze :-) a wg usg to dopiero na czwartek :baffled: a jak dzidzius nie bedzie chcial wyjsc i jeszcze go przenosze...:-( ja juz naprawde nie mam sily
Ada wspolczuje, jeszcze raz bedziesz musiala sie stresowac, trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte
Melka gratuluje siostrzenca :-) szczesciara z twojej siostry :-)
Myleene wspolczuje tego bolu, ale mnie tez to czeka bo chce karmic malego cycem, wiec chyba tez zaopatrze sie w te kremy wczesniej. Prawde mowiac mialam nadzieje ze dadza lub chociaz poleca dobry krem w szpitalu, ale chyba nie ma na co liczyc :baffled:
zycze milej nocki i milego dnia
papatki
 
Ja mam jeszcze 5 kg do zrzucenia, a miałam w ciązy 25 do przodu.

wielkanoc8nk.jpg
 
Ja w ciazy przytylam 15 kg, zobaczymy kiedy to zgubie:szok: Co prawda licze na to, ze uda sie zgubic cos extra.

Karolinka w szpitalu dali mi kilka saszetek kremu na obolale brodawki lansinoh lanolin. Pewnie i u Ciebie bedzie podobnie.
 
Dzien dobry !!!

Kobietki mam pytanie jakiego kremu uzywacie na odparzenia ja mam sudokrem ale jakos tak nie bardzo dziala na skore Olivki a troche mi sie odparzyla:-(

A jak tam przygotowania do swiat???? zycze milego dnia :-)
 
karolinka577: co do przyśpieszenia porodu to generalnie nic ci nie gwarantuje efektu jaki ty byś chciała. Ja myłam okna wieszałam firanki byłam i froterowałam parkiet i nic
na 23 lutego miałam termin a urodziłam 02.03
Każda z nas wie co czujesz ale cierpliwości doczekasz się maluszka teraz odpoczywaj dużo i wyśpij się. :-D:-D
Ja chciałabym trochę dłużej pospać no może nie dłużej ale ciągiem około 6 godzin i to by mi wystarczyło:szok::szok:
Ja przytyłam w ciąży 15kg to o 5 więcej niż przy Oli, po porodzie zostało mi 5 ale nie zrzucam bo przynajmniej teraz lepiej wyglądam według rodzinki- przynajmniej na jakiś czas zejdę z języków, że chuda jestem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Paszport Milenki mam do odebrania na 15 maja a początkiem czerwca lecimy do Polski ochrzcić żuczka małego i zobaczyć się z babciami bo później to dopiero w grudniu będziemy.

Dziewczyny mam pytanie do Was chciałabym małej wprowadzić jakąś herbatkę do picia co możecie mi polecić. Próbowałam herbatki z hipp z kopru włoskiego od 1 miesiąca generalnie nic się z nią nie działo, tylko strasznie po niej osowiała była i śpiąca:eek::eek:. Więc zrezygnowałam z niej. Doradźcie coś
 
Olinda a pudrujesz pupcie małej, u Karolka to najlepsza metoda, choc mam różne inne kremy.
Asinka Plantex, z PL, jest dobry tez na koperku, niektóre mamy podają wodę, ale różnei bywa, dzieciom może nie samkować.

Ja już makowca upiekłam, sałatkę kończę. No jutro święcimy o 17, bo wcześniej mąz w pracy będzie.
 
reklama
hejka:)
wrocilam wlasnie ze szpitala, z jednej strony szczesliwa a z drugiej nie bo niestety nie udalo sie przekrecic maluszka, caly czas glowka wracala na gore:sorry: i niestety bolalo mnie strasznie wiec kazalam przestac, lekarz powiedzial ok i spytal czy chce cesarke a ja sie zgodzilam:tak:powiedzial ze zarezerwuja mi termin na 39 tydzien i 24 kwietnia bede juz miala maluszka przy sobie:-):-) a 21 musze przyjechac do szpitala bo musza mi przepisac odpowiednie tabletki ktore musze wziac dzien wczesniej przed cesarka:tak: takze w sumie jestem happy bo wiem kiedy maly bedzie ze mna:-):-) troszke mnie boli brzuszek na gorze ale da sie zniesc:tak:
pozdrawiam was wszystkie i dzieki za trzymane kciuki:happy:
 
Do góry