reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dzien dobry Kochane :tak:

W ostatnim tygodniu troszke sie opuscilam w pisaniu ale robilam generalne porzadki w domku niestety nie wszystko udalo mi sie zrobic przed swietami wiec musialam po swietach :tak: poza tym Ola ma przerwe w szkole wiec trzeba bylo zajac jej czas co by dziecko sie nie nudzilo no i tak zlecialo a na koniec sie przeziebilam i z nosa leci ze ho ho do tego kaszelek i troche marnie sie czuje nie wiem jak moglam sie przeziebic w ta cudna pogode ech.... :wściekła/y:

Witam nowe mamusie piszcie Kochane jak najczesciej :-):-)

Mamunia super ze impreska sie udala , chlopcy rewelacyjni duze buziaki

Maureen trzymam kciuki za czwartkowa konsultacje

Milego dnia Kobietki
 
reklama
Olinda,

no, dobrze że już jesteś z powrotem :tak::-)
Wiesz co, właśnie w taka pogodę można się najłatwiej przeziębić, bo w jeden dzień chłodno, w drugi ciepło.. Mnie też brało katarzysko, ale na szczęście się odczepiło. Dzięki za kciuki, na pewno się przydadzą :tak:


Wiecie co,śniło mi się dzisiaj, że biorę ślub - nie z moim mężem, tylko z kolegą z podstawówki, z którym mieszkałam w jednym bloku :-D Czemu akurat z nim, nie mam pojęcie, a sam ślub był wyprawiany z dnia na dzień, pamiętam tylko jaką piękną suknię mierzyłam i kolczyki perełki w uszach :-D:-D

Miłego dnia Brzuchatki, Mamusie i Dzieciaczki :-)
 
Witam się poniedziałkowo,
a ja mojego Alanka zostawiłam w przedszkolu, pożegnał się i zaczął bawić się dalej. Więc mi chyba ciężej:eek: normalnie nie mogę sobie miejsca znaleźć....
Jak zacznie śmigać po angielsku to mnie i mojemu A. szczeny będą opadać.:-D
Coś się ochłodziło ale przynajmniej nie pada, lecę poprasować bo mam góóóóóre rzeczy
kingusia to przykre ale najważniejsze że ty i mała jesteście zdrowe i macie siebie
maureen trzymam kciuki za wizytę
miłego dnia
 
Witam po weekendzie....

Dziękuję za przyjęcie do Waszego grona!!!

U nas w weekend kontynuacja z czwartku i piątku czyli całe dnie poza domem :-D
W sobote grill u znajomych a w niedzielę roczek u innych znajomych ;-)
A miałam robić prasowańsko bo w niedziele lecimy do Polski a wszystkie ciuchy do prasowania :-D
Ale dziś pogoda nie zachęca do wychodzenia więc może uda się coś poprasować ;-)

maureen upieraj się przy cc i nie odpuszczaj. Nawet w tej książce z inf.
na temat ciąży jaką tu dają jest napisane, że przy ułożeniu breech robią cc!!!
Czyli jesteś zwarta i gotowa na przyjęcie maluszka :-)
Ostatnio mi mój małżon powiedział że chciałby żebym już rodziła :-)
Ja chyba jednak potrzebuję jeszcze troszkę czasu ;-)

Kris78 a to pierwszy dzień Twojej pociechy w przedszkolu??
My zaczynamy od września... ja już mam stresa...wrrrrr
Ale już tak to chyba jest, że takie rozstania to gorzej mamusie przechodzą ;-)

Olinda zazdroszczę zapału do generalnych porządków.
Ja nijak nie mogę się zmobilizować. :-(


kamilalopez dziękuję za gratulacje :-)
I masz racje nie mamy wpływu na pewne sprawy.
W takich wypadkach nie pomaga nic ani pieniądze ani znajomości ani nic....
Każdy jest tylko człowiemiem :-(


Kingusia nie masz łatwo napewno. Ale jeszcze wszystko może się jakoś ułożyć dobrze dla Ciebie.
Najważniejsze że jesteś silna!!! Poradzisz sobie i jeszcze obie będziecie szczęśliwe!!! :-)
 
Czesc dziewczyny!
Ale Wam zazdroszcze jak czytam jak Wam fajnie minął weekend....
Moj mąż całą sobotę pracował,a ja sama jak zwykle:-(
Jeszcze ta tragedia i tak człowiek przesiedział całe dwa dni przed telewizorem,zresztą jak mąż jest w domu to i tak nigdzie nie chodzimy,bo nie mamy gdzie,czasami na miasto i to wszystko...
kingusia to faktycznie nie masz z ciekawie...ale mama na pewno bardzo Cie wspiera...nie ma co żałowac,czasami lepiej wychowywac samemu niż z ojcem który do tego nie dorósł...:tak:
mamunia2 masz super chłopaków!:tak:
karis78 to pierwszy dzien w przedszkolu?I zostal bez problemu???Mój Dominiś zaczyna za 2 tyg,ale strasznie sie obawiam jak to bedzie....
Pozdrawiam;-)
 
dzięki dziewczyny za pocieszenie...
może dorośnie kiedyś, ale nie wiem czy wtedy nie będzie za późno...


ja tak z doskoku sorrka, później spróbuję napisać troszkę więcej

mam pytanko , wstawię zdjęcia i znikam :) póki mała śpi to muszę porobić parę rzeczy

znacie jakąś skuteczną maść na odparzenia??? tylko nie METANIUM , bo słabo coś działa ;/

pozdrawiam Was wszystkie :)))
 

Załączniki

  • DSC_0323.jpg
    DSC_0323.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC_0325male.jpg
    DSC_0325male.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC_0322malecb.jpg
    DSC_0322malecb.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 36
Witajcie
Ja tylko na chwilkę dzisiaj, nawet nie nadrobię wszystkiego co pisałyście. Poczytam na spokojnie za tydzień. Widzę, że sporo nowych dziewczyn dołączyło więc Witam Was!!!
U mnie dni lecą jak szalone, rodzice już za tydzień wyjeżdżają. Rozpieszczają wnuczkę na maksa... A ja mam labę, jestem praktycznie tylko od karmienia bo zaraz zabierają i bawią. Zresztą staramy się codziennie gdzieś na spacerki chodzić, co by zobaczyli jak najwięcej tej Anglii.

kingusia1991 moja Maya miała odparzoną pupcię. Myłam tylko wodą, potem dobrze wysuszyłam dupkę (to podobno ważne żeby była sucha), zostawiałam ja na kilka minut z gołym tyłeczkiem, na koniec posmarowałam linomagiem. Kilka dni i minęło, teraz jest wszystko ładnie. Mi się wydaje, że to wietrzenie do sucha dużo pomogło.

Pozdrawiam, trzymam kciuki za ciężarówki nasze :-) Teraz nawet nie jestem w temacie kto rodzi zaraz :-p Trzymajcie się, wrócę za tydzień jakoś
 
Czesc dziewczyny :happy:

Kurde ale posrana pogoda,dwa dni praktycznie jak lato a teraz zimno :baffled:
Sezon grilowy rozpoczaty bo i grilek na ogrodzie zaliczony...choc wcale mi jakos milo nie bylo ..znajomi fajnie sie bawili bo i po kilku piwkach jest czlowiekowi fajnie,a ja :baffled:
jak taka kwoka sie czulam ...no ale co zrobic ...
wiecie wstyd mowic ale moja najwieksza zachcianka ciazowa jest piwo :-D:-D:-D
przed ciaza bylam piwoszem ..wieczorkiem razem z mezem przed tv sobie piwko pilismy ..brakuje juz mi tego ...teraz zadowalam sie od czasu do czasu jakims free;-)

Villemo Witam Cie i ja :tak:
czy Ty przypadkiem nie piszesz na Moja wyspa??

karis Wiem co czujesz bo ja przechodzilam to kilka miesiacy temu ...teraz znowu czekam mnie we wrzesniu szkola synka i wiadomo co sie z tym wiaze ...placz...

kamilalopez Ja rowniez trzymam kciuki za chatke ..wiadomo mieszkac w jakims hotelu napewno nie jest milutkie ale trzeba przetrwac co by szybciej dali dom .
No i widzisz jak czlowiek mieszka osobno to i kontakty sie pozmienialy miedzy Toba i kuzynka :happy:

kingusia Ladnie wygladasz ,nie narzekaj :-p
te kilka kg zleca szybko ,a na odparzenia ja urzywalam sudocremu ..dla mnie rewelka .

MaureenJa Cie podziwiam ,ze masz tyle sily ...przy dwojce dzieci i jedno w brzuszku i praktycznie zaraz juz rodzisz...a Ty ciagle cos masz do roboty ...ja to troche porobie i zaraz ide przed tv odpoczywac ;-)no i tez mysle ,ze jak najbardziej cc Ci sie nalezy !!co oni oszaleli ..niech sami sobie tak rodza !!!!!!!!!!!!!!

Madzia23 Jak Twoje samopoczucie ??
zabieraj meza chocby do praku na spacerki przewietrzyc sie :tak:
 
Vanilka ze mną jest dokładnie tak samo!:-)Mam straszną ochote na piwo od poczatku ciąży.Ostatnio nawet wzięłam od męża trzy łyki bo nie mogłam się powstrzymac:zawstydzona/y:
Jeśli chodzi o samopoczucie to fizycznie dobrze,ale psychicznie troche gorzej,z wszystkim jestem sama i zdana sama na siebie:-( Ostatnio sie wystraszylam troche,bo strasznie spuchłam,nie mogłam włożyc obrączki i nie mogłam wcisnąc sie w spodnie,w których chodzilam 3 dni wczesniej,ale cisnienie w normie,takze nie myśle o najgorszym...na razie jest lepiej,wiec chyba po prostu mi sie tak przytyło:wściekła/y:
 
reklama
Vilemo - co do porzadkow to uwierz mi zapalu wogule nie mialam tylko byla swiadomosc ze juz najwyzszy czas a ze Ola ma wolne od szkoly to Olivka sie zajela i wiedzialam ze lepszej okazji nie bedzie :-)

Maureen - mi jak sie snia biale rzeczy np suknia slubna to zawsze w niedlugim czasie mam jakies dobre wiesci a jak dochodzi ze w tym snie jest moja mama to juz wogule wiesci rewelacyjne mam nadzieje ze u Ciebie bedzie tak samo:tak:

kingusia ja na odparzenia z angielskich kremow uzywam sudokremu bo reszte kosmetykow rowniez na odparzenia mam z polski nivea baby
 
Do góry