reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

kwiat lotosu
tak.....ja już mam całą szafę jej ciuszków, w czerwcu zamawiamy wanienkę, pościel, akcesoria. Jedziemy też obejrzeć wózek i jak będzie taki jak w opisie to już tez zamawiamy.....ja zaczęłam wszystko kupować już tak od 4 miesiąca ciąży, bo na ostatnią chwilę to nie ma co, wszystko to sporo kosztuje a nie chcę sie też później stresować że nie masz jeszcze wielu rzeczy a czas iść rodzić
 
reklama
ale ci fajnie masz całą szafę kolorowych małych ciuszków.....pomyśl że za kilka...naście lat będziecie się mogły wymieniać...hihihi
 
Witam was, fajnie że jest ten topik fajnie się was czyta więc i ja do was przyłącze.
Też się zastanawiam nad wyprawką dla maluszka kiedy najlepiej zacząć kupować jak to jest u was dziewczyny kupujecie już czy jeszcze za wcześnie.A co do mdłości, wymiotów ciążowych to ja też mogę się zaliczyć do szczęściar co ciąże przechodzą bezobjawowo.Pozdrawiam.
 
Ewelina1982 dzieki za otuche,ja mam wizyte po południu,strszanie sie denerwuje:-(nie moge sobie miejsca znaleść w domu...
 
Kasia 30
będzie dobrze zobaczysz !! czekamy na dobre wieści :-)

Mirela
a który to u Ciebie tc ? załóż sobie suwaczek :)
jak juz pisałam to szybko zaczęłam kompletować ciuszki , zaczynałam od bodów w neutralnych kolorach, według mnie lepiej wcześniej zacząć, bo później jest tylko stres że się nie zdąży, a wiadomo różne rzeczy sie dzieją.....mam tylko nadzieję że urodzę w terminie :)

bzzz
no fajnie, zawsze od córci bedzie mozna cos pożyczyć
 
Ja też bardzo szybko zaczęłam kompletować wyprawkę. Po pierwsze nie jestem przesądna, po drugie jestem w ciąży bliźniaczej i na pewno urodzę kilka tyg przed terminem, a w końcówce ciąży nie wiem czy będę miała siłę i ochotę robić zakupy. Dodatkowo koszta lepiej rozłożyć na dłuższy okres, tym bardziej jak się kompletuje prawie wszystko x 2 :) Mamy już ciuszki na pierwsze miesiące, maleńkie buciki, komplet butelek, takie ręczniczki po kąpieli, kocyki, mamy już zamówiony wózek, kolega nam zamówił w usa, bo jest oszczęność prawie 50% i pewnie niedługo będzie wysyłał, do tego śpiworki. Coś tam jeszcze by się znalazło, ale teraz nie pamiętam, w każdym razie rozglądam się na allegro za fotelikami maxi cosi cabrio i łózeczkami. Jeszcze sporo rzeczy zostało, ale mam nadzieję, że się wyrobimy ;)
Dziewczyny dziś wizytujące trzymam kciuki i się nie denerwujcie :) Będziecie miały łzy w oczach jak zobaczycie Wasze bąble na usg :)
 
Kasia30 nie stresuj się:):)dobrze się mówi wiem:)ja sama byłam dosłownie "posrana" ...przepraszam za wyrażenie....:)eweli ma rację, że przed następnym usg to dopiero stres:)Ale dziewczyny z tym stresem lepiej nie będzie :)he he...ciąża stres, usg stres,poród stres, karmienie stres, szczepienia stres, przedszkole stres, szkoła stres....itd. itd......:)Córa ma 12 lat i ja wiecznie się denerwuje czymś, a to jej egzaminami, to wyjazdami....teraz np. mają wyjazd wycieczkowy na jure, blisko wiadomo ale ich pani wiecznie mdleje i słabnie, według mnie nie powinna jechać....potem za 2 tygodnie jedzie do Berlina,...też się denerwuję strasznie....a potem znowu obóz konny i też się bedę stresować bo już raz rękę złamała spadając z konia...dobrze że tylko ręka.....
 
no to ja juz po....ach szkoda ze to juz po bo moglabym w ten ekran patrzec godzinami a teraz wlepiona w pierwsze zdjecie naszej fasolki! ma juz 7.5mm i mocno bije serducho! co za widok! juz sie nie moge doczekac nastepnej wizyty! troszke sie uspokoilam ale ciekawe na jak dlugo:-D
 
reklama
anija super że już po, kasia30 musi byc dobrze, ja też się stresuje bo jutro 1 usg, a dziś idę do zębologa bo zaniedbałam moją paszczę;-)
 
Do góry