reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Po kąpieli jedne body i polspiochy. Jak jakieś wymioty to na bieżąco bo potem żółte ślady.
o rannnyyy 🤪 🤪 🤪 ja sie ciagle zastanawiam po co te pieluchy tetrowe skoro sa pampersy ;) Chyba jak sie dziecku uleje tak? Ostatnio rozmawialam z Łukaszem i mu tlumacze ze musimy sie zapisac gdzies na kurs pierwszej pomocy 😅 ale z tym na powaznie bo sie boje co zrobic jak dziecko by sie zaksztusilo. To tak niepewnie na mnie spojrzal ze az sie glupio poczulam. Po czym zapytal sie czy nie powinnam pomyslec o szkole rodzenia bo podobno tam jest o tym mowa ;) Nawet on takie rzeczy wie ;)
 
o rannnyyy [emoji2957] [emoji2957] [emoji2957] ja sie ciagle zastanawiam po co te pieluchy tetrowe skoro sa pampersy ;) Chyba jak sie dziecku uleje tak? Ostatnio rozmawialam z Łukaszem i mu tlumacze ze musimy sie zapisac gdzies na kurs pierwszej pomocy [emoji28] ale z tym na powaznie bo sie boje co zrobic jak dziecko by sie zaksztusilo. To tak niepewnie na mnie spojrzal ze az sie glupio poczulam. Po czym zapytal sie czy nie powinnam pomyslec o szkole rodzenia bo podobno tam jest o tym mowa ;) Nawet on takie rzeczy wie ;)
Poogladaj Zawitkowskiego na yt. A szkole rodzenia polecam.
 
Oczywiscie patrz przez palce, ale mi ta lista pomogla.
Aha i czy zaczniesz kupowac czy nie, nie ma to wplywu na Twoje dziecko i nie daj sobie wmowic, ze zakupy moga zapeszyc. Ciesz sie tym czasem na calego.Zobacz załącznik 1206847Zobacz załącznik 1206848Zobacz załącznik 1206849
Właśnie tak jak nieagatka pisze przez palce! Ochraniacze, kołderka i poduszeczka - zdecydowanie nie! Najpierw jak już śpiworek lub rożek, a kołderka i poduszka po 6 miesiącu życia. Jeśli chodzi o emolienty do mycia dziecka są niepotrzebne jeśli u dziecka nie ma wskazan do używania ich. Jeśli chodzi o oilatum ma podobno nienajlepszy skład czytałam u srokao. Przerób kilka takich list! Fakt ta zawiera bardzo dużo przydatnych rzeczy.
 
Właśnie tak jak nieagatka pisze przez palce! Ochraniacze, kołderka i poduszeczka - zdecydowanie nie! Najpierw jak już śpiworek lub rożek, a kołderka i poduszka po 6 miesiącu życia. Jeśli chodzi o emolienty do mycia dziecka są niepotrzebne jeśli u dziecka nie ma wskazan do używania ich. Jeśli chodzi o oilatum ma podobno nienajlepszy skład czytałam u srokao. Przerób kilka takich list! Fakt ta zawiera bardzo dużo przydatnych rzeczy.
Ochraniacze sa spoko jak dziecko zaczyna sie ruszac, kolderka fakt zbedna, spiworek mega sprawa.
I tak co do kosmetykow "sroka o ..." to skrbnica wiedzy.
Mi ta lista pomogla sie ogarnac, mieć ogolny poglad, wiadomo ze trzeba modyfikowac pod siebie.
 
reklama
Niiiieeee noooo az mnie glowa rozbolala. Ciagle jeszcze sie boje o ciaze a gdzie tu wszystko kupowac. Niby jestem po polowkowych a i tak malo odwagi we mnie zeby cos kupic. Nie potrafie tego wyjasnic. Ale jak tylko juz bedziemy z mezem do siebie mogli dochodzic do bedziemy ogladac ;) A na dniach postanowilam kupic dwie komody z ikea do pokiku z szufladami - zamowie bo tak czy innaczej zawsze sie przydaja a moga byc dlugie terminy dostawy. Ok, jutro to zrobie i tak juz jestem na nie zdecydowana. No i zaczne od ubranek. A reszte musze sie doksztalcic i poogladac cos na youtubie bo jestem calkowicie zielona - jeszcze ten monitor mnie przeroazil. Jak ja to wszystko spamietam, na bank cos przeocze. Nie no od czegos musze zaczacm najchetniej to bym juz jutro poszla na wizyte a przeciez tydzien temu mialam polowkowe ;)

Ja mam dokładne tak samo jak Ty.. Też się boje kupować,a juz dzisiaj 21 tydzień..
 
Do góry