reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

W ADAC jest oceniany jako dobry fotelik, fakt nie najlepszy :) ale, że jest słaby to takich wyników testów nie widziałam nigdzie. Jak masz jakieś wyniki to podrzuć z chęcią jeszcze się podszkole.
Wybacz, zle sie wyrazilam - nie jest slaby, jest po prostu przecietny, a dla mnie fotelik samochodowy to najwazniejsza(i monitor oddechu[emoji16]) czesc wyprawki, bo moze dziecku uratowac zycie.
 
reklama
Prałam zawsze, a raczej mąż prał rzeczy córki po kąpieli. W pierwszych trzech czy czterech miesacach prawie wcale nie używałam pralki. Stosuje tylko proszek Lovela, bez płynu do płukania. Zresztą skarpetki do tej pory piorę ręcznie, szczerze tego nie znoszę ale lepiej się piorą.
Ubranka pralas recznie? Olaboga. Ja 2x w tyg nastawialam pranie, potem suszenie i mije zboczenie - wszytsko prasowalam i prasuje.
 
@s.ols3404 a tu takie podsumowanie

Screenshot_20201126-210505.jpeg
 
Avionaut jest leciutki, ale ma bardzo slabe wyniki w testach. Do tej pory jesli chodzi o foteliki 0-13kg wiodacymi markami byly maxi cosi i cybex.

Z tym się nie zgodzę, avionaut ma inne wyniki z bazą a inne bez. Z bazą to jeden z lepszych fotelików na rynku, sama miałam i polecam. Jako kolejny kupiłam najnowszego axkida za 3k i powiem szczerze, że jestem z niego średnio zadowolona i raczej drugi raz bym się na niego nie zdecydowała. A na avionaut tak. Teraz czeka na drugiego maluszka.
 
Nie wiem czym rozni sie wersja lux, ale my nasz kupilismy w tamtym roku na black friday i calosc (gondola + spacerowka) kosztowala nas 499€ [emoji4]
Lux to chyba nowsza wersja, a koszt u nas ok 2500 zł , a jak to cybex wszystko do niego trzeba dokupić ;) espiro only bardzo podobny a koszt ze wszystkimi akcesoriami 1600 zł. Na ten moment 900 zł będę mogła przeznaczyć na coś innego.
 
Lux to chyba nowsza wersja, a koszt u nas ok 2500 zł , a jak to cybex wszystko do niego trzeba dokupić ;) espiro only bardzo podobny a koszt ze wszystkimi akcesoriami 1600 zł. Na ten moment 900 zł będę mogła przeznaczyć na coś innego.
Tak tu masz racje. Bebetto kosztowal mnie chyba tez 1600zl i mial absolutnie wszytsko, a cybex za ponad 2000 jest goly.
 
reklama
Do góry