reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tylko nie daj sie naciagnac bo np.ubra


nka z Pinokio w 5.10.15 sa drozsze niz u nich w sklepie🙂
A powiedz kipilss juz kocyki i reczniki dla Natalki bo ja co do kocykow to jeszcze -jeszcze ale reczniki nie wiem jakie bo chce miekkie i chlonace wode
kupila ;) Mam dwa takei do kapieli z kapturkiem i caly komplet taki co szafke musialam specjalnie zorganizowac zeby zmiescic - kupilam z bon prixk-pieluszka-otulacz-bambusowy-75x75-

z milion tryliona hehhehehe opasek

wczoraj jeszcze kupilismy w smyku taki zolto czarny stroj batmana- to chyba chlopiecy jest 😂 😂 😂 takie body i spodnie ale Łukasz tak bardzo chcial ze sobie wzielismy a co to nie moze chodzic w stroju batmana 🤪
 
Ostatnia edycja:
reklama
kupila ;) Mam dwa takei do kapieli z kapturkiem i caly komplet taki co szafke musialam specjalnie zorganizowac zeby zmiescic - kupilam z bon prix.

kilka takich otulaczy


takie cos

takie cos x 2

Link do: Koc Dzianinowy Tkany Bawełniany 75x100 Kocyk takie cos ;)

Link do: Body z napisem Córeczka Tatusia - 56 z allegro

z milion tryliona hehhehehe opasek

wczoraj jeszcze kupilismy w smyku taki zolto czarny stroj batmana- to chyba chlopiecy jest 😂 😂 😂 takie body i spodnie ale Łukasz tak bardzo chcial ze sobie wzielismy a co to nie moze chodzic w stroju batmana 🤪
Fajne😁Ja sie nie moge zdecydowac vo do kocyka i chyba kupie jeden taki drozszy na tiny star a ze 2 jakies bambusowe tansze.co do recznikow tez chce z kapturkiem ale nie wiem gdzie🤷‍♀️
 
Ja mam kocyki od mamyginekolog. Przyjemny w dotyku, bawełniany. Można go prać i prac, ciagle dobrze wygląda. Kupiłam go chrzesnicy na prezent rok temu i jest cudowny. Sama marzyłam, żeby w końcu go zamówić :) Wzięłam dwa 😅 jeżeli chodzi o ręczniki też mam flanelowe od mamyginekolog. Przyjaciółka używa i mówi, że dla niej nie ma lepszych. Zaufałam, zobaczymy ☺️
Tez myslalam o mamieginekog🙂ale slyszalam ze te z tiny star tez sa super jakosciowo i jestem w takim rozkroku🤷‍♀️
 
Witam wszystkie mamuski 🙂
Jak pisałam już wcześniej dziś miałam 3 badanie prenatalne i dobrze ze na nie pojechałam. Okazało się że mam po prawej stronie podwyższony opor krążenia macicznego i do tego jest notch ( wcięcie).
Zmartwiło mnie to bo teraz musz e mierzyć ciśnienie sobie i mam wskazania do mniejszego niż 130/80.
Czy któras z was miała taka przypadłość i jak to się skończyło, są do tego wskazania na cesarskie cięcie ? 🙄
Bede wdzięczna za wszelkie informacje które mógłby troszkę mmie uspokoić.
Buziaki i życzę miłego wieczoru ❤️
 
Witam wszystkie mamuski 🙂
Jak pisałam już wcześniej dziś miałam 3 badanie prenatalne i dobrze ze na nie pojechałam. Okazało się że mam po prawej stronie podwyższony opor krążenia macicznego i do tego jest notch ( wcięcie).
Zmartwiło mnie to bo teraz musz e mierzyć ciśnienie sobie i mam wskazania do mniejszego niż 130/80.
Czy któras z was miała taka przypadłość i jak to się skończyło, są do tego wskazania na cesarskie cięcie ? 🙄
Bede wdzięczna za wszelkie informacje które mógłby troszkę mmie uspokoić.
Buziaki i życzę miłego wieczoru ❤️

Bardzo dobrze, że pojechałaś na to usg. U mnie lekarz bada przepływy na każdym usg, a teraz od 30 tyg mam wizytę co 2 tygodnie.
Jak będzie się to powtarzać to na pewno jest to wskazanie do wcześniejszego rozwiązania ciąży, więc musisz być teraz pod stałą opieką. Mierz ciśnienie, wiesz są kobiety, które podświadomie u lekarza są zestresowane i to wpływa na ciśnienie. Jak ci będzie skakać to dzwoń do swojego lekarza prowadzącego lub jedź do szpitala. Jak miałam skoki ciśnienia w poprzedniej ciąży (ale to był 41 tydzień) to wylądowałam na patologii ciąży.
Który jest u ciebie tydzien ciąży?
 
Bardzo dobrze, że pojechałaś na to usg. U mnie lekarz bada przepływy na każdym usg, a teraz od 30 tyg mam wizytę co 2 tygodnie.
Jak będzie się to powtarzać to na pewno jest to wskazanie do wcześniejszego rozwiązania ciąży, więc musisz być teraz pod stałą opieką. Mierz ciśnienie, wiesz są kobiety, które podświadomie u lekarza są zestresowane i to wpływa na ciśnienie. Jak ci będzie skakać to dzwoń do swojego lekarza prowadzącego lub jedź do szpitala. Jak miałam skoki ciśnienia w poprzedniej ciąży (ale to był 41 tydzień) to wylądowałam na patologii ciąży.
Który jest u ciebie tydzien ciąży?
29t1d
Kurna to teraz się boję...
A to ciśnienie muszę mieć poniżej 80 te drugie tak ?
Kazała leżeć na lewej stronie tylko i do 36 tc max acard 75 raz dziennie.
 
29t1d
Kurna to teraz się boję...
A to ciśnienie muszę mieć poniżej 80 te drugie tak ?
Kazała leżeć na lewej stronie tylko i do 36 tc max acard 75 raz dziennie.
Normalnie norma jest do 90 - dolne cisnienie.
Ale np 89 mojej gin nie zadowalalo.
Mialam mierzyc codziennie i na wizycie zawzze 3 razy, bo mi skakalo, ale tylko u niej.
Dobrze, ze Cie pilnuje i jest uważna.
Straj sie nie denerwować, ospoczywaj, dbaj o Was.
 
reklama
Do góry