reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja to bym chciała dwojeczkę ale niestety mrożaczkow brak trzeba wszystko od nowa. Ale nie wiem czy się zdecyduje, cc przeszłam dosyć ciężko (pękła mi tętnica) a u mnie maluszek obrocony poprzecznie przez budowę mojej macicy wiec z kolejnymi może byc tez cc. Teraz w sumie i tak musze odczekać wiec się zobaczy😉 u mnie naturalna antykoncepcja bo mam niedrożne jajowody więc chociaż z tym nie mam problemu 😉
U nas niby wszystko gra i buczy a ciazy naturalnej przez 4 lata nie bylo.Na szczescie dzieki invitro bede mama🤰
 
reklama
U nas niby wszystko gra i buczy a ciazy naturalnej przez 4 lata nie bylo.Na szczescie dzieki invitro bede mama🤰
U nas jedyne co wyszło nieprawidłowo to test po stosunku, stwierdzono 0 żywych plemników, ale różne opinie o tym słyszałam, że to niezbyt wiarygodne jest. Poza tym też wszystko teoretycznie ok, a ciąży nie było przez prawie 5 lat.
 
U nas jedyne co wyszło nieprawidłowo to test po stosunku, stwierdzono 0 żywych plemników, ale różne opinie o tym słyszałam, że to niezbyt wiarygodne jest. Poza tym też wszystko teoretycznie ok, a ciąży nie było przez prawie 5 lat.
No u nas też tylko ten test wyszedł słabo, ale żaden lekarz na niego nie patrzył bo podobno jest bez wartości diagnostycznej, raczej skłaniają się ku słabym komórkom, ciąży u nas nie było prawie 9 lat 😏
 
No u nas też tylko ten test wyszedł słabo, ale żaden lekarz na niego nie patrzył bo podobno jest bez wartości diagnostycznej, raczej skłaniają się ku słabym komórkom, ciąży u nas nie było prawie 9 lat 😏
U nas plemniki może nie super ale w normie, a komórki chyba też nie najgorzej skoro z 6 zapłodnionych zostało nam 6 blastek...i bądź tu człowieku mądrym 🤷
 
Ja tak samo.Mam mrozaczka jednego ale bedziemy tez probowac a noz uda sie tez naturalnie.Ja chcialam miec trojeczke a maz czworke! dzieciaczkow.No czworka to nie ale trojeczka hmmm[emoji1] Dlatego nie bede sie zabezpieczac[emoji106]

Dzieci tak szybko rosną, że ja i piątkę mogłabym mieć [emoji2960]

Ja to bym chciała dwojeczkę ale niestety mrożaczkow brak trzeba wszystko od nowa. Ale nie wiem czy się zdecyduje, cc przeszłam dosyć ciężko (pękła mi tętnica) a u mnie maluszek obrocony poprzecznie przez budowę mojej macicy wiec z kolejnymi może byc tez cc. Teraz w sumie i tak musze odczekać wiec się zobaczy[emoji6] u mnie naturalna antykoncepcja bo mam niedrożne jajowody więc chociaż z tym nie mam problemu [emoji6]

Znam dwa cuda przy niedrożnych jajowodach [emoji39]
 
Dzieci tak szybko rosną, że ja i piątkę mogłabym mieć [emoji2960]



Znam dwa cuda przy niedrożnych jajowodach [emoji39]
O rany naprawdę? 😅a możesz trochę przyblizyc o tych cudach?😉ja mam stwierdzoną niedrozność po laparoskopii. Najgorzej gdyby mi się przytrafił taki cud gdy trzeba odczekać ten dobry rok po cc😂
 
O rany naprawdę? 😅a możesz trochę przyblizyc o tych cudach?😉ja mam stwierdzoną niedrozność po laparoskopii. Najgorzej gdyby mi się przytrafił taki cud gdy trzeba odczekać ten dobry rok po cc😂
Nie zdziw się, ok bywają takie przypadki. Lekarz w klinice nawet mnie o tym uprzedzał, też miałam laparoskopię. Nie mam zaufania to moich niedrożnych jajowodów.
 
Cześć dziewczyny, jeszcze nie jestem po in vitro ale zakładam taki scenariusz.. powiedzcie mi ile kosztowały was całe procedury? Za którym razem się udało? Pozdrawiam cieplutko 😍
 
reklama
Do góry