reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tylko czy mówić o tym lekarzowi jeszcze przed rozwiązaniem czy już po?
Po rozwiązaniu ciąży i połogu. Raczej w połogu nie będziesz współżyła, czyli jakieś 6 tygodni. Na wizycie po porodzie która jest obowiązkowa możesz zapytać o antykoncepcję. Można brać tabletki jednoskładnikowe podczas kp.
 
reklama
Dziewczyny te, które mają niepłodność idiopatyczną czy po ciąży korzystałyście z jakiejś antykoncepji? Obawiam się, że natura może zakupić tym razem w drugą stronę a przez stresy w ciąży to chyba bym już więcej nie chciała.
Dostaniesz bez problemu po pologu co bedziesz chciala. Ja biore jednoskladnikowe, je mozna brać przy kp.
 
Dziewczyny te, które mają niepłodność idiopatyczną czy po ciąży korzystałyście z jakiejś antykoncepji? Obawiam się, że natura może zakupić tym razem w drugą stronę a przez stresy w ciąży to chyba bym już więcej nie chciała.
Też się nad tym zastanawiałam, ale póki co cały czas karmię piersią i nie dostałam jeszcze okresu, ale tak sobie myślę że cieszylabym się jakby się udało naturalnie, dlatego zabezpieczać się nie będę, co innego jak bym miała już 2 szkrabów, to wówczas chyba bym pomyślała jednak o antykoncepcji.
 
Też się nad tym zastanawiałam, ale póki co cały czas karmię piersią i nie dostałam jeszcze okresu, ale tak sobie myślę że cieszylabym się jakby się udało naturalnie, dlatego zabezpieczać się nie będę, co innego jak bym miała już 2 szkrabów, to wówczas chyba bym pomyślała jednak o antykoncepcji.
Ja tak samo.Mam mrozaczka jednego ale bedziemy tez probowac a noz uda sie tez naturalnie.Ja chcialam miec trojeczke a maz czworke! dzieciaczkow.No czworka to nie ale trojeczka hmmm😄 Dlatego nie bede sie zabezpieczac👍
 
Też się nad tym zastanawiałam, ale póki co cały czas karmię piersią i nie dostałam jeszcze okresu, ale tak sobie myślę że cieszylabym się jakby się udało naturalnie, dlatego zabezpieczać się nie będę, co innego jak bym miała już 2 szkrabów, to wówczas chyba bym pomyślała jednak o antykoncepcji.
Ja to się boję, że przy moich słabych komórkach może być coś nie tak z dzieckiem, do in vitro faszerowali mnie prawie max dawkami a I tak byla tylko 1 kom i pół ciąży mnóstwo stresu więc póki co oboje nie chcemy więcej dzieci.
 
Ja to się boję, że przy moich słabych komórkach może być coś nie tak z dzieckiem, do in vitro faszerowali mnie prawie max dawkami a I tak byla tylko 1 kom i pół ciąży mnóstwo stresu więc póki co oboje nie chcemy więcej dzieci.
W takim razie na Twoim miejscu pomyślała bym jednak o antykoncepcji, różnie może być 😉
 
reklama
Ja tak samo.Mam mrozaczka jednego ale bedziemy tez probowac a noz uda sie tez naturalnie.Ja chcialam miec trojeczke a maz czworke! dzieciaczkow.No czworka to nie ale trojeczka hmmm😄 Dlatego nie bede sie zabezpieczac👍
Ja to bym chciała dwojeczkę ale niestety mrożaczkow brak trzeba wszystko od nowa. Ale nie wiem czy się zdecyduje, cc przeszłam dosyć ciężko (pękła mi tętnica) a u mnie maluszek obrocony poprzecznie przez budowę mojej macicy wiec z kolejnymi może byc tez cc. Teraz w sumie i tak musze odczekać wiec się zobaczy😉 u mnie naturalna antykoncepcja bo mam niedrożne jajowody więc chociaż z tym nie mam problemu 😉
 
Do góry