reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Szkrabek - calineczkaa na maksa zajęta synkiem. Wymagający z niego chłopak. Ciągle go trzeba nosić, bujać, zajmować się nim, mało śpi i płacze.
 
reklama
Siemaneczko;-)
No właśnie jedną ręką macham wózek, a drugą piszę;-)
Mam mega wymagający model;-)Hess dobrze to opisała;-)
W piątek kończymy 3 m-ce, jeszcze nic nie potrafimy, jak na te 3 m-ce, ale co tam:-) :)
Synek dużo je z butli, poleży max 15 min sam, potem płacz, uspakajanie, skakanie na piłce, bo musi być ciągle w ruchu, i próba odłożenia do huśtawki, przyśnie na chwilę, budzi się płacz, bo nie ma mamy i znowu po raz setny to samo tego dnia, czyli piłka, czasem w wózek jest kładziony, ale trzeba machać wózkiem, bo wyczuje brak ruchu i budzi się mój terrorysta;-)
Nie ma lekko;-)Ale jak się uśmiechnie, to słodziak niesamowity;-)Nosimy się w chuście i skaczemy na piłce, bo nienawidzi jak się stoi lub chodzi;-)
Za dwa m-ce próba kolejnego podejścia do transferu, zobaczymy co będzie;-)Nie liczę na ciążę, szczerze;-)Ale może mile się zaskoczę;-)
Szkrabek napisz mi swoje dane, to Cię znajdę na fejsie i wyślę zaproszenie, to pogadamy;-)
Pozdrawiam wszystkie mamusie;-)
 
hess- gratuluje :) ciezarowek aktualnie chyba juz nie ma. szczerze od kiedy Łucja sie urodziła malo siedze na forum. ja jestem w gronie sterroryzowanych matek i mam taka sama wersje jak calineczka tylko w postaci córki.
ps .masz fajny termin porodu. prawie rok po mojej. moja urodziła sie 10.09 :)
 
Kiki - (nie) dziękuję, nie dziwię się, teraz najważniejsze dzieci, a nie forum. :) hehe, nie ma jak terorystka w domu :). Ciekawa jestem w jakim terminie faktycznie dziecko się urodzi :)
 
Hess życzę aby dziecię wytrzymalo chociaż do 36 tc a najlepiej cale 40 ;)
Dzieci pochłaniają czas w całości. Nie istnieje coś takiego jak czas dla siebie. Po 21 jak młody śpi to mam trochę wolnego ale padam na pysk;)
 
Ja używałam na początku palmersa zarówno balsamu jak i oliwki a jak brzuch był coraz większy to zmieniłam na elancyl. Nie mam żadnego rozstępu ale podobno można sie smarować regularnie a i tak pazurki tygrysa się robią. Ja jeszcze robiłam raz w tyg piling kawowy.
 
Ją bio oil stosowalam. Rozstepy się pojawiły ale malutko. Pó pierwszej ciąży mam dużo. Dermatolog mi powuedziala że zminimalizowalam straty. Gdybym się nie smarowala to bym miała znów masakrę na brzuchu
 
reklama
Witajcie po długiej nieobecności. Ja rodziłam w listopadzie 2014 roku. Nasz synek Juruś ma już skończone 14 miesięcy. Straszny z niego rozrabiaka :) Ostatnimi czasy podjęliśmy z M. decyzję, że przyspieszymy trochę starania o rodzeństwo i podchodzimy do transferu śnieżynek. Mamy dwie 1B i 3BB. Wizytę kontrolną mam 8 lutego i w następnym cyklu, mam nadzieje w marcu, będziemy podchodzić do transferu :)
 
Do góry