reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Byłam dzisiaj u dentysty. Cieszę się, że poszłam. Mam już spokój na całą ciążę to jedno (bo nie kazał więcej w ciąży przychodzić). Dwa to myślałam, że przegląd i narka do domu. Niestety miałam dużo kamienia i próchnicę. Musiał mi plombę wstawić. Pytał o znieczulenie trochę się obawiałam, ale powiedział, że to nowoczesne i jest skoncentrowane i dał mi tylko pół ampułki. Mówił, że żonie w ciąży też dawał. Także miałam zapłacić nic a wyszło 110zł (plomba biała i znieczulenie). Ale sprawa załatwiona!
@Ropuszka666 i @M@gda fajnie że wszystko gra :*
 
A ja dziś też byłam na wizycie tyle, że w szpitalu. Robili mi ktg u usg. Już wiem kiedy mam te skurcze przepowiadające. Ja jak zwykle nie byłam pewna. Widać było na ktg. Na usg wyszło, że Mały ma 2850g, mniej niż dwa tygodnie temu na wizycie prywatnej. Pani dr oczywiście nie kazała się denerwować, bo tolerancja błędu to podobno nawet 400g. Hmm ciekawe czyj aparat lepszy, dokładniejszy. Dowiem się może już za 10-12 dni. Za tydzień 6/09 też mam wizytę, już u mojego doktora. Ciekawe co on powie. Ogólnie mówił, że raczej mniejszy synek będzie, max 3,5kg. Choć my z mężem nie jesteśmy mali i wagowo i wzrostowo, ja mam 1,7m. Do tej pory chodziłam tylko prywatnie do mojego lekarza, który mnie wysłał do kliniki. Do kliniki po transferze już nie wróciłam. Tylko dzwoniłam poinformować, że jest ciąża i hiperka. Co do porodu, to mój mąż planuje w ogóle na czas porodu uciec ze szpitala i wrócić jak już będzie po wszystkim, ha ha. Może i lepiej. Jakoś nie mam na to ciśnienia.

Mój mąż planuje tak samo zachowywać się w czasie porodu :D
 
Mam :) i ja
IMG-20170831-WA0020.jpg
 

Załączniki

  • IMG-20170831-WA0020.jpg
    IMG-20170831-WA0020.jpg
    89,4 KB · Wyświetleń: 499
Jeśli zechcą mi podać . Ostatni porod miałam masakryczny , najpierw nie chcieli podać epiduralu a potem nie było astezjologa koniec końców o 20stej poprosiłam a dostałam 4.50 a urodziłam 8.50.

Ja dostalam epidural po 5h od podania oksy.
Mam nadzieje, ze tym razem u Ciebie pojdzie wszytsko dobrze. Rozumiem, ze sie boisz, skoro masz zle wspomnienia.
Bede trzymac kciuki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja też się tego boję, na samą myśl się spinam. Może nie bedą musieli wywoływać, a może nie będzie tak źle. Koleżanka nas pociesza ;) Kiedy miałaś transfer? Ja 23/12 , 5 dniowego zarodka.
U mnie w sygnaturze pisze wszystko. Miałam transfer 2 dniowego zarodka . Właściwie 2 dwóch ale tylko jeden chce przyjść na świat.
 
Do góry