reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, w najblizszym czasie będę się rozglądać za krzeselkiem do karmienia, podpowiecie na co powinnam zwrócić uwagę? Jakie modele polecacie?
Podobno dobre sa te tanie z ikei ale trzeba kupic podkladke pod nozki na allegro czy gdzies.
Mozna tez dokupic wkladke stabilizujaca do siedzonka
Wg mnoe wazne jest to zeby tacka mogla byc regulowana (blizej lub dalej od dziecka). No i wg mnie najlepiej jak poszycie jest jkmakby plastikowe, bo moge gabka umyc caly fotelik jak Lilka przegnie z inwencja tworcza, cp na szczescie zdaza sie coraz rzadziej [emoji16]
U rodzicow jest to z ikea i do mnie nie przemawia, bo np jak Lila je zupe to duzo laduje na kolanach, bo wkladka niemowleca odpada dla niej juz, a bez niej siedzi daleko od tacki.
Ja mam zwykle krzeselko, bez zadnych wydziwian i u nas sie super sprawdza do tej pory.
 
reklama
Cos takiego podobnego
Screenshot_20190928_134410_com.android.chrome.jpeg
 
Ja gdybym jeszcze raz miala kupowac to tylko to z ikei. Q zasadzie nie wien czy niw zmienię na to bo moim zdaniem najłatwiej dbac w nim o czystosc. Poki co mam z kibderkraftu i masakra. Ja wyczyszcze niby super moim zdaniem a on z jakichs zakamarkow wyciagnir starego banana. Nie wiem czy w tym z Ikei jest regulowana wkladka ale Hubek jest szczuply i siedzial w nim na imprezie a za plecami mial taka wkladke tak ze nie trzeba było zbliżać tacki i ja tez widziałam w Ikei.
 
Ja gdybym jeszcze raz miala kupowac to tylko to z ikei. Q zasadzie nie wien czy niw zmienię na to bo moim zdaniem najłatwiej dbac w nim o czystosc. Poki co mam z kibderkraftu i masakra. Ja wyczyszcze niby super moim zdaniem a on z jakichs zakamarkow wyciagnir starego banana. Nie wiem czy w tym z Ikei jest regulowana wkladka ale Hubek jest szczuply i siedzial w nim na imprezie a za plecami mial taka wkladke tak ze nie trzeba było zbliżać tacki i ja tez widziałam w Ikei.
Moj jest podobny i odradzam no chyba ze dziecko ładnie je, nie rozrzuca. U nas jest jedzenie porozwalabe po calym pokoju
No moja dwuletnia Lilka jest za duza na wkladke, a bez niej jest za daleko od tacki.
A co do rozrzucania jedzenia to obawiam sie, ze tego nie rozwiaze zaden fotelik [emoji16][emoji16]
 
Ja gdybym jeszcze raz miala kupowac to tylko to z ikei. Q zasadzie nie wien czy niw zmienię na to bo moim zdaniem najłatwiej dbac w nim o czystosc. Poki co mam z kibderkraftu i masakra. Ja wyczyszcze niby super moim zdaniem a on z jakichs zakamarkow wyciagnir starego banana. Nie wiem czy w tym z Ikei jest regulowana wkladka ale Hubek jest szczuply i siedzial w nim na imprezie a za plecami mial taka wkladke tak ze nie trzeba było zbliżać tacki i ja tez widziałam w Ikei.

Ja właśnie myślałam o kinderkrafcie, bo mi się wizualnie podoba więc dobrze ze spytalam :-D
Od fizjoterapeuty wiem, że powinien być podnóżek a resztę to korzystam z waszych doświadczen.

Dzięki dziewczyny za odzew!
 
Dziewczyny, w najblizszym czasie będę się rozglądać za krzeselkiem do karmienia, podpowiecie na co powinnam zwrócić uwagę? Jakie modele polecacie?
My mamy to z ikea i jest ok. Szybko się myje, łatwo demontuje i przewozi. Tylko podnóżek trzeba było dokupić, bo faktycznie w nim młody siedzi bardziej stabilnie.
 
reklama
Do góry