reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

misis188

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jesteśmy totalnie w lesie z budową.
Dopiero wykanczamy nasza cześć a pokoje dla gości maja tylko wylewke zrobioną i wstawione okna....
Nie sadzilisny że niektóre ekipy budowlane są aż tak bardzo niekompetentne. Jedni umawiali się na roboty na lipiec 2018 a przyszli dopiero w maju tego roku, inni co montowali odwodnienia dookoła budynku nie pozakładali uszczelek na rury i trzeba było kopać drugi raz.
Ogólnie szkoda gadać.
Dodatkowo mąż został praktycznie sam ze wszystkim. Ja głównie siedzę z małym w domu a on lata na budowę, do biura - trochę za dużo tego wszystkiego na jedna głowę.
Mam nadzieję że chociaż na święta uda knam się już przeprowadzić i wtedy będzie łatwiej wszystkiego dopilnować będąc na miejscu.
Nie mniej jednak jak tylko z naszej strony będziemy mieli możliwość Was ugościć to serdecznie Was zapraszamy.
Nie nie nie kochana. To jak bedzie gotowy pensjonat to w tedy wykupie pobyt. Ja nie chce tak za przeproszeniem na krzywy ryj:)

reklama

goffa13

Rozwiązania
0
Tez tak slyszalam, ze jest najlepszy, ale nie wyobrazam sobie 20kg dziecka tylem do kierunku jazdy. Moja ma 2lata i 3 miechy, wazy 14kg i jeszcze na pewno pojedzi przynajmniej z poltora roku, ale potem to juz watpie, zeby bylo jej wygodnie. Dlatego sie na niego nie zdexydowalam. Kupilam taki, ktorego nienawidze
Nom jego bardzo polecają w sklepie 8 gwiazdek bo i cena jest spoko.

goffa13

Rozwiązania
0
W takim wypadku wg mnie lepiej wziac britaxa, bo jest obrotowy, co jest mega wygodne i Twojej kruszynie do 4 rz posluzy. Ale fakt - co chwile pojawia sie cos nowego.
No ja tez polecam britax to jest dopiero mega fotelik.Teraz Jestem na wakacjach i chwilowo jeździmy w innym i już się wręcz nie mogę doczekać aż syn ie do britax.Golymi oczami widać komfort i wygode

Ewunka

Miasto
Collado-Villalba Madryt
Rozwiązania
0
Hej. Dziewczyny, jakie witaminy bralyscie na początku ciąży? Co s może doradzcie?
Ja zaczęłam Prenatal Uno i nie wiem, czy powinnam jeszcze coś do tego czy wystarczająco w Nim składników chociażby kwasu foliowego? Zerknięcie fachowym okiem :) a może któraś z was brała...
Oooo jagoda miło Cię tu widzieć .

Ewunka

Miasto
Collado-Villalba Madryt
Rozwiązania
0
Dziewczyny dziękuję za odzew :)
Mam znów pytnie.. haha :)
Małą karmię tak:
7-8 - 180 ml mleko
ok 11 - owoce/jogurt
ok 14 - 180 ml mleko
ok 17 obiad (albo cos 'naszego' albo sloik)
ok 20 - 180 ml mleko

CZY to jest ok? co zmienić?
Moja od 6 mż jadła właśnie 5 takich posiłków tylko rano była to kaszka w dzień.
Mleka 150
Obiadu 200
Od 6mz nie dawałam jeść w nocy

Ewunka

Miasto
Collado-Villalba Madryt
Rozwiązania
0
Cały czas w nocy pił wodę - teraz od jakiś 2 tyg ma fazę na sok. Woda pluje. Muszę się bardziej zmobilizować i wrócić do wody ;)
A tak swoją drogą to od kiedy można podawać zwykła mineralna? Bo ja cały czas jeszcze ja przegotowuje.

Za 2 tyg Stasiu kończy 8 miesięcy a dzień później mamy umówiona wizytę w klinice. Zobaczymy co powie doktorek.
Liczymy na zgodę na transfer wrzesień/ październik.
Marcys piła id urodzenia

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry