reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bodajże wtedy kiedy będzie stabilnie siedzieć. A nie ma w Twojej okolicy doradcy chustonoczenia? Najlepiej gdyby ktoś Ci pokazał jak prawidłowo motać chustę. Ja po porodzie jak będę dobrze się czuła planuje spotkanie z doradcą, a mąż zrobi co będzie uważał choć myślę, że mój się skusi :) a jak nie to później będzie nosił Młodego w nosidełku :) ja nie zrezygnuje z próby chociażby
Ja widzialam takie jakby nosidelka wiązane na plecach i pod p\brzuszkiem i byly noszone dwu miesieczne dzieci ;) Chyba bardziej w tym kierunku pojde ;)
 
reklama
Dziewczyny moj maz nie zgadza sie na chustowanie. Powiedzial ze bedzie dumnie nosil dzidziee w nosidelku bo tak latwiej i pewniej a tak to sie bedzie bal zebym ja czy on nosila mala w chuscie. Nie potrafie go przekonac a chcialam sie zapisac na szkolenie on -line z chustowania. Moze powinnam odpuscic i chyba poczekam kiedy mala juz bedzie bardziej stabilna na nosidelko. Orientujecie sie od kiedy mozna nosidelko wprowadzic w zycie niemowlaka?
Wszystko zależy od dziecka. Jak będzie spokojne jak moje młodsze dziecko to chusta nie będzie potrzebna.
 
Ostatnio wszystkie wyniki były w normie oprócz ferrytyna, więc musieliśmy suplementowac żelazo. Teraz też muszę wybrać się z nią na badania, zobaczymy co wyjdzie...



Zupa krem nie przejdzie, nie ruszy i już...
Właśnie wszędzie na stronach jest o tym jak przemycać warzywa a nie jak mięso [emoji23] moja jak dzisiaj widziała, że kroiłam ogórka kiszonego to nie dała mi spokoju dopóki jej nie dałam kawałka, tak samo jak widzi brokuła czy awokado. Musi być już jak zobaczy, nie da mi nawet pokroić. I podobnie reaguje na masło, dzisiaj wieczorem sięgnęła rączką do blatu, zdjęła sobie masło poszła do pokoju i zaczela wcinać palcem z kostki masła. Potem poszła do taty i powiedziała, że chce bułkę bo masełko już zjadła [emoji23] i wtedy tatuś się zorientował, że mu czegoś brakuje [emoji23]
Czyli widacw wynikach, ze nie miesa...
No to zupy na rosole i probowac do skutku.
A cos typu nuggetsy domowe?
 
Z nosidłami uważaj żeby to nie było wisiadło, żeby dziecko nie wisiało tak że cały ciężar opiera się na pachwinach. Do nosidła musi stabilnie siedzieć czyli jakieś 6 miesięcy. Chusta jest bardzo spoko, oprócz noszenia działa jako świetny usypiacz wsadzasz dziecko, zrobisz 10 kroków i dziecko spi 😁 Na początku łatwiej mi było wyjść na spacer właśnie w chuscie niż z wózkiem. Zanim się zebraliśmy do wózka to młody zdążył już się zdenerwować, a w chuscie to od razu do spania 😄.
Są różne sposoby wiązania na razie udało mi się tylko podstawowy sposób ale chcę jeszcze się nauczyć robić plecak, im dziecko większe tym bardziej ciekawe świata.
 
Dziewczyny przesylam troche torcika urodzinowego - cukier na czczo 73 wiec moge troche podjesc ;) Wiem ze wszystkie zyczycie mi jak najlpeiej - przeciez wszystkie chcemy dla siebie samego dobra - wszystkie jechalysmy na jednym wozku !!!!! Tort ukleilam jakos sama tylko cyferki i azurki mialam gotowe ;) @Kasiekt moja piekna przesylam Ci tez zdjecia kilka kolejnych ciuszkow kotre dzisiaj do mnie doszly. Ja kupuje te z next bo jakosciowo sa super a przede wszystkim maja swietny patent na zapinanie. Rozmair juz na wieksza dziewczynke ;)
 

Załączniki

  • 20210112_114052.jpg
    20210112_114052.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 77
  • 20210112_125652.jpg
    20210112_125652.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 79
  • 20210112_125713.jpg
    20210112_125713.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 81
  • 20210112_125733.jpg
    20210112_125733.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 75
Dziewczyny przesylam troche torcika urodzinowego - cukier na czczo 73 wiec moge troche podjesc ;) Wiem ze wszystkie zyczycie mi jak najlpeiej - przeciez wszystkie chcemy dla siebie samego dobra - wszystkie jechalysmy na jednym wozku !!!!! Tort ukleilam jakos sama tylko cyferki i azurki mialam gotowe ;) @Kasiekt moja piekna przesylam Ci tez zdjecia kilka kolejnych ciuszkow kotre dzisiaj do mnie doszly. Ja kupuje te z next bo jakosciowo sa super a przede wszystkim maja swietny patent na zapinanie. Rozmair juz na wieksza dziewczynke ;)
Moja zdolna bestyjko🎂
Sliczne sa te ciuszki.Do mnie dzisiaj dotarly dwie sukieneczki -bodziaki z h&m.Jutro maja dojsc 2 inne paczki.Jejku ale to cieszy😁bardziej niz dla siebie.
Jeszcze raz szczesci Ci zycze i tego cudownego usmuechu 😘
 
reklama
Do góry