reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jesteśmy po wizycie położnej i miałyście rację , zapchane kanaliki , bądź coś mu wpadło do oczka ... Ewentualnie mógł sobie paznokietkqla włożył do oczka . Kazała przemywać i masować ( pokazała jak ) i powinno zniknąć . Nie ma zapalenia na szczęście ❤️ i uwaga dziś kończymy dwa tygodnie a ważymy już 4650 ( w dniu porodu 4390 🙈) położna jest w szoku że na samej piersi tak ładnie przybiera 😁😍😍 ( mój klocek malutki 🥰🥰)
 
reklama
Laski szczepiłyscie dzieci Boxero na meningokoki?
Chciałam wstępnie koło roczku ale w przychodni namawiają zeby już i nawet zaproponowlay darmowa jedna szczepionke.
 
@fredka84 koleżanki IVF nie wyszło. Biochemiczna . Więc podobnie jak u Ciebie to wyglądało 🤷 ma jeszcze 2 zarodki więc będzie działać .

Co do karmienia maluchów to Szymon zaczynal od karmienia łyżeczka i ciągle dużo posiłków tak je. Ale je też rączka bardzo ładnie . Teraz jest wszystko zabawa dla niego więc jak ma za dużo przed sobą to bawi się jedzeniem zamiast jesc. Dlatego kładę mu na stoliku tylko po jednym kawałku jedzenia i dokładam jak skończy . W ten sposób nie ma chlewu w koło krzesełka 😅
 
reklama
mam nadzieję ,że już po problemie ! U nas był ten sam problem w pierwszym tyg i zakrapialam mlekiem swoim i przeszło .
No właśnie nie 😔 daje mleko , ziele świetlika ( tak położna mi zaleciła ) masujemy oczko i dalej ropieje 😔 co prawda mniej ale ropieje. Poczekam jeszcze z dzień max 2 i jeśli całkowicie nie przejdzie to idziemy do lekarza .
 
Do góry