reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
spokojnie 😂 ja wrocilam w styczniu a co chwile w domu siedze bo maly zbiera wszystko w zlobku 😂 oczywiście nie życzę Wam chorob 😉
A u nas jest taka sytuacja ,że ja wracam to ma Z idzie na ten urlop ojcowski 9 tygodni co wszedł w tamtym roku. Także bedę harać.
Potem myślę,,że sezon grupowy zostawię małego teściowej A od kwietnia chciałabym zapisać to gdzieś żeby wyszalał się z dziećmi.
 
A u nas jest taka sytuacja ,że ja wracam to ma Z idzie na ten urlop ojcowski 9 tygodni co wszedł w tamtym roku. Także bedę harać.
Potem myślę,,że sezon grupowy zostawię małego teściowej A od kwietnia chciałabym zapisać to gdzieś żeby wyszalał się z dziećmi.
teraz faktycznie najgorszy czas. Jak masz możliwość przytrzymania go do kwietnia to tak mozesz zrobic choc pewnie i tak nie omina wszystkie choroby. Ale moim zdaniem, nie czekaj za dlugo. Ja najpierw chcialam go wysylac do zlobka, pozniej jak przyszlo co do czego to sie bilam z myślami czy dobrze robie. Ze moze powinnam z nim zostac jeszcze albo faktycznie babcie prosic. Ale widze, ze to byl strzal w dziesiatke. Codziennie widze, ze sie rozwija, ze cos nowego sie uczy. Na początku byl wycofany, a teraz podobno tanczy z dziecmi, bawi sie. Widac w nim ta roznice. W zlobku te panie codziennie cos wymyslaja nowego, rozwijajacego. Mają dogoterapie, teraz mieli 2 razy teatr lalkowy. Takze nie ma nudy :) no i ile z mezem poznajemy chorob 🤣 w weekend znow cos z zoladkiem mielismy. Tym razem tylko my 🤣
 
Nic nie mów.
To roczek na 40 osób A zaraz potem powrót do pracy 😪😥😥😥.
Ja nie chce zostawiać bombelka😆😆
ja już też przeżywam powrót do pracy 😭😭😭😭 chodź jeszcze chwila mi została to jednak juz mnie to męczy... My jesteśmy na etapie chrzcin 🙈 mamy je w lany poniedziałek i będzie 48 osób🙈🤦‍♀️ ogólnie robimy je samu, wynajelam sale i w sobotę jedziemy dekorować a cala niedziela na gotowanie 🙈🤦‍♀️ wzięłam dodatkowo 2 kelnerki i animatorki bo będzie okolo 15 dzieci, 🙈
 
reklama
No koło brudaska to on nawet nie stał😂. Wszystko przed tobą 😂. Ale ma fajną zabawę
to samo pomyslalam… Zeby moje dziecko sie tak brudzilo 🤣😂🤣😂
Koszulka mojej 3 latki po powrocie ze szkoly (nie z placu zabaw tudziez placu boju 🤦🏻‍♀️) a na drugim zdjeciu jak miala roczek i poszla sie bawic na placu zabaw ze starszakami 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
🤣😂🤣😂🤣😂
 

Załączniki

  • IMG_8726.jpeg
    IMG_8726.jpeg
    74,5 KB · Wyświetleń: 81
Ostatnia edycja:
Do góry