reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cieżarowki) nasza waga

reklama
a ja jestem już mały pulpecik

ważę już 69 kg
dzisiaj moj lekarz powiedział, że jest OK
bo wilczy apetyt już minoł i waga teraz nie skacze do góry :)

ps. przed ciążą długo się nie ważyłam wieć nie mam skali porównawczej
ale po sobie i ubraniach widzę, że przybrałam sporo

ps 2. jak mogę zrobić sobie taki wykres tygodnia jak macie dziewczyny ????
 
agar chodzi Ci o suwaczek tak? poprostu kliknij na jeden z nich, powinna otworzyc sie strona, a tam sama juz sobie taki utworzysz. pozniej skopiujesz 2 kod(tylko caly) i w ustawieniach konta wkleich do podpisu:) powodzenia!

a z waga po swietach u mnie bez zmian.
 
kopiuje wypowiedz Aletki z innego watku

"Mój suwaczek był ze strony http://lilypie.com/.
1. Wejdź na tę stronę
2. Kliknij na Baby days ticker
3. Zaznacz Expecting a baby
4. Select baby's due-date, czyli zaznacz, na kiedy masz przewidziany termin porodu
5. Select time zone, czyli zaznacz strefę czasową - ja wybrałam czas dla środkowej Europy czyli UTC +1.00
6. Wybierz sobie jak ma wyglądać twój suwaczek-jaka linijka i jaki znacznik, jakie tło (przezroczyste lub białe)
7. View changes, czyli zobacz, jak wygląda Twój suwaczek, jeśli wszystko ok to zaznacz Remember my details
8. Następnie pod spodem masz trzy ramki z adresem twojego suwaczka. Wybierz środkowy i skopiuj go. Uwaga! Widoczne są dwie linijki, cały adres ma trzy linijki - skopiuj cały!!
9. Wklej skopiowany adres w swoim poście i gotowe. Ładowanie trwa chwilkę, więc nie łam się, jeśli nie pokazuje się od razu. Poczekaj troszkę, a zaraz go ujrzysz. Powodzenia!

Suwaczek możesz wklejać do każdego posta "ręcznie"(zapamiętać adres i za każdym razem go wklejać), albo, tak jak ja, wkleić jako swój stały podpis. W tym celu musisz wejść na swój profil i w tabelce PODPIS wkleić ten adres:

U góry strony masz niebieska tabelkę z napisami start, pomoc, szukaj, twoje konto itd
Musisz:
1. Wejść w Twoje konto i z lewej strony ekranu w "dane publiczne"
2. Znaleźć tabelkę Podpis i wkleić w niej adres suwaczka
3. Zjechać na sam dół i kliknąć wyślij

Nie wiem czy zwróciłaś uwagę, ale czasami jak się kliknie na czyjś suwaczek, to włącza się łącze do strony Lilypie (pokazuje się biała rączka), a czasem nie. U mnie tak się nie dzieje, bo skasowałam z adresu mojego suwaczka wszystko przed nawiasem [img ] http://i po nawiasie[ /img]
z tymze bez jakichkolwiek spacj.

Trzymaj się instrukcji i pomalutku, na pewno sie uda.Powodzenia"
 
A ja wcale jakos nie tyje i sie tym troche martwie :( Chcialabym juz przybrac chociaz kilogram ale ciagle z jedzeniem mam klopoty.
 
AneczkaK-ciesz się tą wagą bo przez parę m-cy będzie rosnąć, spokojnie, przecież to jeszcze wcześnie na gwałtowny wzrost wagi.
ja teraz-164 cm i 55,5 kg, no już pewnie 56
 
to pewnie przez stresy i wymioty, niektóre tak mają-najpierw chudną, nie przejmuj się, zaraz będziesz tyć jak wszystkie
 
reklama
dziewczyny jak tam waga...
bo ja musze stwierdzic ze przybylo mi 0.5kg...:)
jak tak dalej pojdzie bede grubsza niz wyzsza... ;D :laugh: :laugh:
 
Do góry