reklama

cieżarowki) nasza waga

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2006r.' rozpoczęty przez Kasia1986, 19 Grudzień 2005.

1. Kasia1986

Kasia1986 Mama lipcowa'06 Entuzjast(k)a

dziewczyny jak z waga... bo ja na zwrost 157cm waze obecnie 59 kg.<szok>
    a wczesniej wazyłam zaledwie 51kg...
    :) :) :laugh: :laugh:

2. AneczkaK

AneczkaK mama bambulinkow

wow Kasiu to widze ,ze juz ladnie przybralas? Musisz miec dobry apetyt bo ja niestety przybralam na razie jakies pol kilo :( mam 160cm wzrostu i waze 47,5kg. Nic dziwnego zawsze duzo jadlam i jakos to spalalam poprostu a od poczatku ciazy zero apetytu i mdlosci. Odpukac od paru dni jest znacznie lepiej i zaczynam sie objadac niektorymi rzeczami wiec moze w koncu zaczne "rosnac". ;) :laugh: :D

3. reklama
  4. Marthusia

Marthusia mama Lenulca i Fasolki:)

Faktycznie Kasiu, ladnie juz przybralas na wadze:)
    ja przy moim 167 mam 48 kg. narazie jakos bez zmian, wszyscy mowia mi ze to dosc malo, ale czy ja wiem?

5. Kasia1986

tez sobie dziwie??? do drugiego meisiaca narzekalalam na mdlosci... codziennie wymiotowalam...
    naszczescie mdlosci juz przechodza... chodz nie moge patrzec na nic co jest solone. bleee...

6. silunia

silunia mama Zuzu

u mnie jeszcze skutkow ciazy ciezarowych nie widac , choc nie stalam ostatnio na wadze , dowiem sie pewnie przy nastepnej wizycie u gina ;D

7. Marthusia

wskakiwac na wage mamuski ;D i pisac co pokazuje:)

8. Kasia1986

mam nadzieje ze moja waga nie wzrosnie bo do porodu bede jak balon wyglądac :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

9. Marthusia

oo, ja tez bym tak chciala:)ale to chyba niemozliwe, juz teraz wiekszosc spodni mam za ciasnych a to dopiero poczatek, dzisiaj zaczynam 14 tydzien:)

10. reklama
  11. Kasia1986

heh ja moge pomazyc o ulubionych spodniach... teraz chodze w spodniach na gumke... bo jeansach moge zapomniec...heh...
    dzisiaj weszlam 12tyg

12. ewan

ewan Mamy lipcowe'08 kom.502765656

u mnie normalna waga to 53 kg, teraz mam 55,5, czyli 2,5 kg do przodu, to chyba normalnie.

Poleć forum