reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Ciężarówki z nerwicą

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Cherie87, 24 Styczeń 2014.

1. Wystraszona29

Wystraszona29 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi też psychoterapia na lęki i natrętne myśli o chorobach nie pomaga. A od roku chodzę i nic. Pomogła mi w zmianie podejścia w relacjach z bliskimi, w zamknięciu tego co było, rozliczeniu się z przeszłością. Niestety w lękach, strachu o zdrowie i szukaniu dziury w całym nie...i wątpie czy to możliwe. Już tylu sposobów próbowałam i póki co tylko leki mi pozwalały normalnie żyć. Ehh...

2. Roza1111

Roza1111 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny u mnie byl za dlugo spokoj napiszcie cos zeby mnie uspokoic bo odchodze od zmyslow, plakac mi sie chce itp a zaraz po malego do przedszkola musze isc, chodzio to, ze jedzac cukierka wyczulam na podniebieniu zgrubienie z jednej steony z drugiej jest plasko... i juz mysle, ze to rak podniebienia itp :( :( jestem zalamana.

3. reklama
  4. Angis

Angis Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiesz ja mialam swoja psycholog i uwierz mi 4 lata mialam spokoj a wyciagnela mnie z takiego stanu ciezkiego. Nie zylam nie funkcjonowalam nie rozmawialam nawet z nikim leki takie ze budzilam sie z krzykiem w nocy i zaplakana mysli samobojcze nie jadlam nie spalam to byl koszmar. Ale takich jak ona juz nie ma i nie bedzie. Ile razy mysle dlaczego takich ludzi dobrych zycie zabiera. Jakie to jest niesprawiedliwe. Teraz gdy tak mi ciezko napewno szybko bym wyszla z tego a tak siedze i czuje jak sie czuje:/

5. Angis

Angis Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To zaden rak kazdy ma jakies nieraz zgrubienia a nieraz to od jedzenia nawet czegos twardego moze sie takie zrobic. Mnie tak sie kiedys zrobilo i zniklo. Takze spokojnie! :)

6. Jossie

Jossie Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No dokladnie tak jak piszecie - inne tematy "zyciowe" jakos nawet sa do przegadania i rozwiazania na psychoterapii. Ale te chorobowe nie wiem... nie do przejscia jakos po prostu. Mi tez sie udawalo z tego wychodzic niestety tylko w polaczeniu z lekami :(

7. Roza1111

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja chyba pojde po te leki bo to jest niemozliwe dzis w rozpacz wpadlan troche sie uspokoilam ale ciagle jezdze jezykiem po tej narosli na podniebieniu.... masakra jakas
    .

8. Roza1111

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Co tam u Was? Jak weekend?

9. Jossie

Jossie Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Roza1111 jakos nerwowo, mysli pelno... pobolewaja mnie plecy w roznych miejscach i mysle o samych najgorszych rzeczach :( a jak Ty z tym podniebieniem?

10. reklama
  11. Ania0306

Ania0306 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    U mnie również nerwowo. Wczoraj byłam już na planowanym usg. Pani doktor wszystkie wymiary pomierzyła i córeczka jest o równy tydzień za mała. Wiem, że to jeszcze nie aż taki problem bo przy innych komplikacjach ciąży to naprawdę nic takiego ale cały czas o tym myślę. Pocieszam się tym, że wymiary są chociaż proporcjonalne i waga chyba dobra jak na ten tydzień - 427g. Pani doktor nic nie mówiła, że wymiary są złe. Boję się tylko, że będzie się pogłębiać ta rozbieżność. Teraz cały czas obwiniam siebie, że może przez te moje nerwy córeczka trochę słabiej rośnie. A może po prostu będzie mniejsza przecież nie wszystkie dzieci się rodzą takie same. Z moją psychiką trochę lepiej. Ostatnio nawet lepiej zasypiam i się lepiej czuję potem w ciągu dnia :). Miłej niedzieli życzę dziewczyny !

12. Angis

Angis Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A mialas prenatalne usg? Czy zwykle? Jesli prenatalne to oba? Jesli chodzi o date porodu to ta z 1 sie liczy bo pozniej kazde dziecko rozwija sie juz swoim tempem. Moj synek tez jest mlodszy o tydzien. Juz od poczatku poprostu owulacja byla pozniej:) wiec nie ma sie czym martwic.

Poleć forum