reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Jak Twoje serve dalej ci przeskakuje?
Nie. Odkąd zwiększyłam magnez z potasem i tarczyca ok to jest dobrze. Puls 2 razy mi skoczył w sumie bez powodu. Raz wybudził w nocy a raz jak odpoczywałam. Wtedy miałam też wyższe tsh więc może to było powodem. U Ciebie lepiej?
 
reklama
Ty
Nie. Odkąd zwiększyłam magnez z potasem i tarczyca ok to jest dobrze. Puls 2 razy mi skoczył w sumie bez powodu. Raz wybudził w nocy a raz jak odpoczywałam. Wtedy miałam też wyższe tsh więc może to było powodem. U Ciebie lepiej?
Ty bierzesz aspargin trzy razy na dzien.Wiesz u mnie teraz stres z tym weselem I jest roznie .Jeszcze jakos ciezko dogadac sie z ta druga strona
 
Cześć, ja też mam problem.... Przed ciąża leczylam się na nerwice lękową, głównie o kwestie związane ze zdrowiem. Teraz jestem w 6/7 tygodniu i juz nie daję rady. Jak przestać się bać o zdrowie dziecka....?
 
Nie da się, jestem w 17 tc i miewam takie dni, że się zamartwiam, że coś się stanie mojemu dziecku. To naturalne, że chcemy dla nich, jak najlepiej. Staram się nie myśleć o najgorszych scenariuszach, ale to bardzo trudne. Nie mogę się doczekać, aż ruchy będą na tyle stabilne, że będziemy z fasolką w "stałym kontakcie". Nieraz bywa tak, że jakiś pacan mnie zdenerwuje, do tego wystąpią bóle w pachwinach zaiste więzadeł bo macica rośnie i moja kluska nie ma humoru na aerobik i już zaczyna się myślenie "o nie! nie żyje!".
 
reklama
Ja już nie wiem jak funkcjonować, budzę się z lękiem, boję się praktycznie wszystkiego, zalaszcza badań prenatalnych a tu końca tego lęku nie widać. A przede mną tyle czasu..
 
Do góry