reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Gadalam z nia tylko przez telefon kazała brac relanium rano i wieczorem bo mówi że nie zdążą leki zadziałać a będę musiała je odstawiać :( zobaczymy jak będzie dalej
Jeszcze masz trochę czasu to dziwne że ci nic nie przepisała.
Ja znowu mogłabym cały czas leżeć i spać. To mnie bardzo uspokaja i to odpręża. Wręcz czekam na wieczór.o_O
 
reklama
Jeszcze masz trochę czasu to dziwne że ci nic nie przepisała.
Ja znowu mogłabym cały czas leżeć i spać. To mnie bardzo uspokaja i to odpręża. Wręcz czekam na wieczór.o_O
No powiedziała że od 35 tygodnia najlepiej nic nie brać bo różnie to bywa z tymi porodami, boi sie że nie zdążę odstawić żeby upłynęły 3 tygodnie a mówila też że w najgorszym momencie bym musiała odstawić akurat jakby się już rozkrecilo a tu nagle trzeba będzie odstawić
 
No powiedziała że od 35 tygodnia najlepiej nic nie brać bo różnie to bywa z tymi porodami, boi sie że nie zdążę odstawić żeby upłynęły 3 tygodnie a mówila też że w najgorszym momencie bym musiała odstawić akurat jakby się już rozkrecilo a tu nagle trzeba będzie odstawić

ja biorę 25mg cały czas
 
Ja odstawilam troche przed zajsciem w ciaze. W ciazy bywa roznie, ale ogolnie staram sie szybko ogarnac, mam motywacje i nie chce wracac do lekow.
Ja odstawiłam jak się dowiedziałam, ale niestety po 20 tygodniu wróciłam do leków. Za krótko przed ciążą się leczyłam.
 
Ja odstawiłam jak się dowiedziałam, ale niestety po 20 tygodniu wróciłam do leków. Za krótko przed ciążą się leczyłam.

Ja przed ciaza meczylam sie od gimnazjum, ale leczylam moze 2 lata. Teraz to sie boje porodu, ostatnio mam skurcze wiec jest matrix. No ale i to trzeba przezyc
 
reklama
Relanium miałaś przepisane w1 trym ze względu na nerwy??? Cały 1 trym brałaś 3 x2 mg? Lepiej się po setralinie czujesz ?? Są napady lęku stresu czy to przechodzi po jakimś czasie?
tak w pierwszym trymestrze i brałam 3 dni i ze wzdlędu na to że nie działało trafiłam do szpitala i odstawili...po sertralinie lepiej ale na początku jej brania był koszmar...teraz nie ma lęków...
 
Ostatnia edycja:
Do góry