reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama

marta2211

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No raczej chyba tak skoro brałam przed i mi pomagala to myślę że nic innego by nie przepisala. Zobaczę po tym relanium co będzie

liczba

Rozwiązania
1
@liczba teraz ogólnie do wytrzymania bo już odliczam do końca. Generalnie nie wychodzę z domu, do gina jeżdżę na tabletce uspokajającej ale i tak tętno mam zabójcze.
CC na 90% będę mieć 27 marca
Ja tetno tez wysokie. Przygotowuje sie do naturalnego, ale przeraza mnie to. Bylam w srode u lekarza juz jest rozwarcie na palucha wiec panika haha

Reese

Rozwiązania
0
Ja tetno tez wysokie. Przygotowuje sie do naturalnego, ale przeraza mnie to. Bylam w srode u lekarza juz jest rozwarcie na palucha wiec panika haha
ja mam chyba żelazną szyjkę hehe. Nic się nie dzieje. Jedynie mam teraz bardzo napięty brzuch

liczba

Rozwiązania
1
ja mam chyba żelazną szyjkę hehe. Nic się nie dzieje. Jedynie mam teraz bardzo napięty brzuch
Ktory u Ciebie tydzien ? U mnie skonczony 37 i 2 tyg temu na wizycie mialam szyjke na 4cm i nic sie nie zapowiadalo. Fajnie, ze znasz termin cc, ja musze czekac i sie nakrecac :p

reklama

marta2211

Rozwiązania
0
Ktory u Ciebie tydzien ? U mnie skonczony 37 i 2 tyg temu na wizycie mialam szyjke na 4cm i nic sie nie zapowiadalo. Fajnie, ze znasz termin cc, ja musze czekac i sie nakrecac :p
Zazdroszczę ze wy już na końcówce chciałabym żeby mnie ktoś zahibernowal i obudził w czerwcu

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku