reklama

Ciężarówki z nerwicą

marta2211

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jeszcze masz trochę czasu to dziwne że ci nic nie przepisała.
Ja znowu mogłabym cały czas leżeć i spać. To mnie bardzo uspokaja i to odpręża. Wręcz czekam na wieczór.o_O
No powiedziała że od 35 tygodnia najlepiej nic nie brać bo różnie to bywa z tymi porodami, boi sie że nie zdążę odstawić żeby upłynęły 3 tygodnie a mówila też że w najgorszym momencie bym musiała odstawić akurat jakby się już rozkrecilo a tu nagle trzeba będzie odstawić

reklama

Reese

Rozwiązania
0
No powiedziała że od 35 tygodnia najlepiej nic nie brać bo różnie to bywa z tymi porodami, boi sie że nie zdążę odstawić żeby upłynęły 3 tygodnie a mówila też że w najgorszym momencie bym musiała odstawić akurat jakby się już rozkrecilo a tu nagle trzeba będzie odstawić
ja biorę 25mg cały czas

liczba

Rozwiązania
1
Dziewczyny a która z Was odstawiła leki jak dowiedziała się o ciąży jest bez i czuje się dobrze?
Ja odstawilam troche przed zajsciem w ciaze. W ciazy bywa roznie, ale ogolnie staram sie szybko ogarnac, mam motywacje i nie chce wracac do lekow.

Ewna4

Rozwiązania
0
Ja odstawilam troche przed zajsciem w ciaze. W ciazy bywa roznie, ale ogolnie staram sie szybko ogarnac, mam motywacje i nie chce wracac do lekow.
Ja odstawiłam jak się dowiedziałam, ale niestety po 20 tygodniu wróciłam do leków. Za krótko przed ciążą się leczyłam.

liczba

Rozwiązania
1
Ja odstawiłam jak się dowiedziałam, ale niestety po 20 tygodniu wróciłam do leków. Za krótko przed ciążą się leczyłam.
Ja przed ciaza meczylam sie od gimnazjum, ale leczylam moze 2 lata. Teraz to sie boje porodu, ostatnio mam skurcze wiec jest matrix. No ale i to trzeba przezyc

bzikula1

Rozwiązania
0
Relanium miałaś przepisane w1 trym ze względu na nerwy??? Cały 1 trym brałaś 3 x2 mg? Lepiej się po setralinie czujesz ?? Są napady lęku stresu czy to przechodzi po jakimś czasie?
tak w pierwszym trymestrze i brałam 3 dni i ze wzdlędu na to że nie działało trafiłam do szpitala i odstawili...po sertralinie lepiej ale na początku jej brania był koszmar...teraz nie ma lęków...

Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs