reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
@Reese a prócz nerwicy masz jeszcze jakieś wskazania do cc?
Moim największym koszmarem i lękiem teraz jest, że na porodówce podważą zaświadczenie od psychiatry...
 
U mnie od wczoraj czuje co to znaczy bol podczas ruchow. Tak strasznie sie rozpycha, ze brzuch jest jak ufo :p
Na dodatek rozchorowalam sie, doszedl kaszel i ledwo zyje, oby szybko przeszlo
 
@Reese a prócz nerwicy masz jeszcze jakieś wskazania do cc?
Moim największym koszmarem i lękiem teraz jest, że na porodówce podważą zaświadczenie od psychiatry...

nie, ja mam wpisany nasilony zespół depresyjno lękowy.
Ja jestem w tej dobrej sytuacji, że mój gin będzie mi robił cc, od początku był za, a właściwie to była jego sugestia. Dobrze jest mieć swojego lekarza

U mnie od wczoraj czuje co to znaczy bol podczas ruchow. Tak strasznie sie rozpycha, ze brzuch jest jak ufo :p

ja mam tak od miesiąca.... boli jak cholera, odkąd sie Młody obrócił. Dostaję po żebrach strasznie
 
Koncze 24 tc na 28 mam a Ty??? Jestes na lekach czy walczysz bez???
Ja dziś 25+5. Termin z om mam na 24 ale mam mieć CC 17. Od 3 tygodni zażywam Zoloft. Nie dałam już rady:sad:. Mam zaświadczenie do CC które moja gin uznała. Muszę jeszcze donieść jedno w którym będzie zapisane że jestem na lekach i że mogę lub nie mogę rodzić w szpitalu bez oddziału psychiatrycznego.
 
reklama
Do góry