reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

O no proszę :) też tak myślałam, przeczytałam kilka starych i nowych postów i stwierdziłam, że chyba będę osamotniona. Nie zauważyłam, że też tutaj jesteś, muszę bardziej się przyłożyć, żeby znaleźć Twoje wpisy 😄 jak sobie radzisz?
Szczerze to mało tu pisałam, raczej wyszło, że wyłapałam parę osób na priv.
U mnie ciężko. Napiszę ci co i jak, ale muszę jeszcze troszkę ogarnąć, a dziś mam wizytę i z jednej strony się nie mogę doczekać a z drugiej już stresik ;-
 
reklama
Szczerze to mało tu pisałam, raczej wyszło, że wyłapałam parę osób na priv.
U mnie ciężko. Napiszę ci co i jak, ale muszę jeszcze troszkę ogarnąć, a dziś mam wizytę i z jednej strony się nie mogę doczekać a z drugiej już stresik ;-
Udało mi się dotrzeć do kilku Twoich postów i widzę, że masz te same objawy co ja :o niesamowite. Wiadomo, ale napewno po wizycie będziesz już spokojniejsza :) trzymam kciuki ❤
Czekam na wiadomość
 
Hej dziewczyny u mnie z nerwicą trochę już lepiej, ale niestety stało się co innego wczoraj złamałam nogę w 24 tyg ciąży totalna porażka 6 tyg noga usztywniona ;( musieli zrobić mi rtg brzuch miałam zasłonięty ale, bardzo boje się o maluszka a jeszcze zastrzyki w brzuch przeciwzakrzepowe coś strasznego teraz boje się tej zakrzepicy :(((
 
Hej dziewczyny:) mam pytanie czy któraś miała podobne objawy? Czy to może być od nerwicy?
Mam pewną małą obsesję na punkcie dymu z papierosa. Nie jestem w stanie go znieść to raz, a dwa kiedy go poczuję zaraz mam ogromny lęk że właśnie ktoś truje moje dziecko które noszę pod sercem.
Od pewnego czasu cały czas czuję w domu dym z papierosa. Co dziwne mieszkam w domku, na wsi. Fakt że mój szwagier pali ale z reguły w jakiejś odległości 300-500 m od mojego domu. Pomimo zamkniętych okien i drzwi ja czuję smród papierosów. Dodam że mój mąż oczywiście nie pali i pracuje również z niepalącym :)
Rano uchylam okno, najbliższy sąsiad jakieś 500 m ode mnie, a ja od rana czuję w domu smród. Mam ochotę pozamykać wszystkie okna i drzwi na 4 spusty. Smród czuję cały czas, wychodziłoby na to, że ktoś kto pali musiałby palić non stop przez ponad godzinę. A dodam że mój palący szwagier jest w pracy czyli to na pewno nie stamtąd.
Czy któraś miała coś takiego? Czulyscie zapachy których nie ma?
 
Pisałam jakiś czas temu , że urodzilam.
Było wszystko ok. Po kilku tygodniach trafiliśmy do szpitala na 10 dni. Psychicznie to wszystko dobrze zniosłam. Mała wyszła z choroby. Teraz zostało się tylko cieszyć macierzynstwem ale ja od kilku dni jestem przekonana że mała ma zespół Downa. Nikt z lekarzy tego nawet nie sugerował A mnie się wydaje że przeoczyli szereg objawów. Nie śpię w nocy, wyszukuje informacje w necie, ciągle oglądam małą i szukam wad.
 
Pisałam jakiś czas temu , że urodzilam.
Było wszystko ok. Po kilku tygodniach trafiliśmy do szpitala na 10 dni. Psychicznie to wszystko dobrze zniosłam. Mała wyszła z choroby. Teraz zostało się tylko cieszyć macierzynstwem ale ja od kilku dni jestem przekonana że mała ma zespół Downa. Nikt z lekarzy tego nawet nie sugerował A mnie się wydaje że przeoczyli szereg objawów. Nie śpię w nocy, wyszukuje informacje w necie, ciągle oglądam małą i szukam wad.

Dlaczego podejrzewasz zespół downa ?
 
Cześć dziewczyny,
Bralyscie Pramolan w ciąży? Ginekolog mówi że nie powinno się brać takich leków a psychiatra zaleca aby cała ciąża przebiegała w spokoju niż w lęku i codziennym strsesie
 
Sama nie wiem. Mała ma skośne oczka. Do tego proste włoski, przerwę między dużym paluszkiem.
Dziś byłam w ośrodku z podobnymi problemami. Lekarz mnie uspokoił i zalecił wyłączyć Internet. Pewnie za kilka dni znajdę nową chorobę 🤦‍♀️
Jutro rejestruje się do psychiatry. Nie będę się tak męczyć
 
Sama nie wiem. Mała ma skośne oczka. Do tego proste włoski, przerwę między dużym paluszkiem.
Dziś byłam w ośrodku z podobnymi problemami. Lekarz mnie uspokoił i zalecił wyłączyć Internet. Pewnie za kilka dni znajdę nową chorobę 🤦‍♀️
Jutro rejestruje się do psychiatry. Nie będę się tak męczyć
Moje ulubione zajęcie, wmawianie sobie i mojemu dziecku chorób
 
reklama
Hallloooo dziewczyny jak sie czujecie?? Czy ktoras z Was juz urodzila?? Ktora ma najblizszy termin porodu?? Ja mam termin na 4 wrzesnia i juz zaczyna sie nerwowka do tego lęki mecza takze nie jest kolorowo....
 
Do góry