reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dziewczyny ja w ogóle nie wiem jak już z leków schodzić, ostatnio zmniejszylam dawkę o cwiartke tabletki i tak mnie kopnęło, że coś okropnego. Psychiatra kazała mi się wspomagać hydroksyzyną, ale ona mnie usypia, a jeżdżę samochodem i pracuje na razie, więc nie mogę sobie pozwolić, żeby stać na rzęsach.
Ja jak odstawiałam paroksetyne to powoli, zmniejszałam dawkę co około miesiąc. Dzielilam na ćwiartki właśnie. Jak czułam że jest ok to Zmniejszałam dalej. Po około roku od odstawienia i tak musiałam wrócić do leków ale wybrałam asertin w razie ciąży [emoji846]
 
Ja jak odstawiałam paroksetyne to powoli, zmniejszałam dawkę co około miesiąc. Dzielilam na ćwiartki właśnie. Jak czułam że jest ok to Zmniejszałam dalej. Po około roku od odstawienia i tak musiałam wrócić do leków ale wybrałam asertin w razie ciąży [emoji846]
A powiedzcie mi parogen jjest bezpieczny dla ciazy ?
 
reklama
Do góry