reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama

Ja29.29

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Masakra. Kazała mi odstawić leki. Nie z dnia na dzien powoli ale mam odstawic. Mowilam ze na sama mysl sie trzęse a ona ze jest pewna ze nic sie nie bedzie dzialo. Nie wiem co mam zrobic
Mój też niestety tak kazał.na razie nie czuje się źle ale ile czasu to nie wiadomo..

malaga91

Początkująca w BB
Miasto
Dęblin
Rozwiązania
0
Mój też niestety tak kazał.na razie nie czuje się źle ale ile czasu to nie wiadomo..
Nie planowalam tej ciazy, ta wpadka mnie totalnie zalamala, mam w domu synka rok i cztery miesiace, rozstalismy sie z mezem, dopieeo co zaczelam prace... nie wiem co zrobic.

Ja29.29

Rozwiązania
0
Nie planowalam tej ciazy, ta wpadka mnie totalnie zalamala, mam w domu synka rok i cztery miesiace, rozstalismy sie z mezem, dopieeo co zaczelam prace... nie wiem co zrobic.
Bardzo Ci współczuję:( jak będziesz się źle czuła to pewnie przepisze Ci asertin. Ale to co bierzesz nie jest wskazane :/ A jak się czułaś w poprzedniej ciąży?? Jakoś to wszystko sobie poukladasz powoli będzie ciężko ale dasz radę . Jesteśmy silniejsze niż nam się wydaje

malaga91

Początkująca w BB
Miasto
Dęblin
Rozwiązania
0
Bardzo Ci współczuję:( jak będziesz się źle czuła to pewnie przepisze Ci asertin. Ale to co bierzesz nie jest wskazane :/ A jak się czułaś w poprzedniej ciąży?? Jakoś to wszystko sobie poukladasz powoli będzie ciężko ale dasz radę . Jesteśmy silniejsze niż nam się wydaje
W poprzedniej ciazy nie bralam lekow bo nie mialam jeszcze nerwicy

reklama

Morphi

Rozwiązania
0
Dziewczyny jak się czujecie? Ja miałam małe jazdy ze skurczami a tu dopiero 34tc, ale dostałam duphaston i magnez i może jeszcze wytrzymam z 3/4 tyg. W ogole zaczelam się obawiać jak to bedzie po porodzie co jak dostanę depresji albo nerwica walnie ze zdwojona sila, jestem przerażona 😰