reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Trzeci dzien biore po jednej tabletce juz... narazie fizycznie ok, psychicznie slabo
Ja szczerze mówiąc zastanawiam się czy zmniejszać... Ostatnio dostałam ataku jak przy skutkach odstaw innych, gdy nie wzięłam całej dawki... To jest tak okropne, że boje sie powtórki... Koleżanka, która jest też psychiatrą pisała mi się jest to nie możliwe, bo skutki odstawienne tak gwałtowne, są wtedy, gdy pominę calą dawkę, a nie cwiartke tabletki... Ale myślę, a może mój organizm jednak tl reaguje inaczej?? Sama już nie wiem co robić...
 
Ja szczerze mówiąc zastanawiam się czy zmniejszać... Ostatnio dostałam ataku jak przy skutkach odstaw innych, gdy nie wzięłam całej dawki... To jest tak okropne, że boje sie powtórki... Koleżanka, która jest też psychiatrą pisała mi się jest to nie możliwe, bo skutki odstawienne tak gwałtowne, są wtedy, gdy pominę calą dawkę, a nie cwiartke tabletki... Ale myślę, a może mój organizm jednak tl reaguje inaczej?? Sama już nie wiem co robić...
Mój lekarz też się dziwił że mam objawy odstawienne skoro najniższa z możliwej dawki. No ale miałam. I nie wymyślone. Bo takie prądy w glowie
 
Mój lekarz też się dziwił że mam objawy odstawienne skoro najniższa z możliwej dawki. No ale miałam. I nie wymyślone. Bo takie prądy w glowie
Też je miałam, ale najgorsze są dla mnie te kolatania serca, tak szybkie tętno, że mogę to porównać do migotania, nie wiem czy w tym momencie to nie jest jakie migotanie przedsionkow czy Komor.
 
Też je miałam, ale najgorsze są dla mnie te kolatania serca, tak szybkie tętno, że mogę to porównać do migotania, nie wiem czy w tym momencie to nie jest jakie migotanie przedsionkow czy Komor.
Ja miałam takie ataki migotania w nocy po przebudzeniu że nie umiałam tego uspokoić ale to jak mi sie nerwica zaczynała. Ratowalam sie propranololem na tętno. No coś okropnego. Ale odpukac już dawno tak nie miałam.
 
Wzięłam lek normalnie... Niestety za bardzo się boję tego ataku... Widać nie jest mi dane drugie dziecko...
A jaki lek bierzesz? Moze lekarz by Ci zmienił na coś z sertralina. Ja cała ciaze biorę asentre co prawda zmniejszona dawke ale biorę i nie czuje się zle. Znaczy teraz trochę gorzej bo mało czasu do porodu i wiadomo stres itp. Boję się nawrotu po porodzie
 
Wzięłam lek normalnie... Niestety za bardzo się boję tego ataku... Widać nie jest mi dane drugie dziecko...

Juz doczytałam, ze nie chcesz zmieniać. Kurcze nie wiem co Ci poradzić jak sie tak zle czujesz to wstrzymaj sie jeszcze z tym odstawianiem, teraz idzie jesien, dla nerwicowców to okropny okres.
 
Juz doczytałam, ze nie chcesz zmieniać. Kurcze nie wiem co Ci poradzić jak sie tak zle czujesz to wstrzymaj sie jeszcze z tym odstawianiem, teraz idzie jesien, dla nerwicowców to okropny okres.
Nie chciałabym tego odwlekać bo nie chce późno urodzić drugiego dziecka. Wiem, że teraz wiele kobiet rodzi pierwsze po 40-tce, ja nie chce tak, dlatego każdy miesiąc jest dla mnie ważny, ale naprawdę nie wiem jak zejść z tego cholerstwa.
 
reklama
Nie chciałabym tego odwlekać bo nie chce późno urodzić drugiego dziecka. Wiem, że teraz wiele kobiet rodzi pierwsze po 40-tce, ja nie chce tak, dlatego każdy miesiąc jest dla mnie ważny, ale naprawdę nie wiem jak zejść z tego cholerstwa.
Ja cie rozumiem:* zaczelam leczenie farmakologiczne w lipcu, mam 34 lata i chcialabym jak najszybciej je zakobczyc starac sie o 2gie dziecko..
 
Do góry