reklama

Ciśnienie w ciąży

Temat na forum 'Archiwum marzec 2013' rozpoczęty przez nimitii, 20 Sierpień 2012.

1. nimitii

nimitii Fanka BB :)

Cześć dziewczyny!
    zakładam nowy wątek bo chyba nie był poruszany. Jestem bardzo ciekawa jakie macie ciśnienie w ciąży? Mnie gin kazał mierzyć 3 razy dziennie i na razie średnio mam ciśnienie między 100/70 na 102 czyli niskie. A jakie wy macie?

2. kiniusia1730

kiniusia1730 Aniołkowa Mamusia Zuzi

Ja też mam niskie 90/50 do 110/70 wyższego nie miałam :szok: ale w poprzedniej ciąży też takie miałam

3. reklama
  4. Szczebiotka

Szczebiotka Fanka BB :)

ja też niskocieśnieniowiec ale to akurat w ciąży nie jest dużym problemem, człowiek po ścianach może chodzić co najwyżej:-D
    Gorzej jak za wyskokie bo może to być oznaka stanu przedrzucawkowego, tak to się chyba po polsku nazywa, po angielsku pre-eclampsia.
    Nimitii a lekarz mówił dlaczego masz tak często mierzyć? jakieś problemów w rodzienie?

5. agula :)

agula :) Fanka BB :)

no ja na ostatniej wizycie miałam 100/70, ja zawsze niskocisnieniowiec.....

no właśnie nimiti - czemu masz mierzyć?? takie ciśnienie jest przeciez ok....

6. asinka85

asinka85 Mama Tymona i Niny :-*

Ja znowu w tej ciąży mam prawidłowe, czyli jakieś 120/70 bądź 130/80, puls tak 70-80, a w pierwszej ciąży miałam nadciśnienie, tylko, że ja przed pierwszą ciążą miałam nadciśnienie i się leczyłam. Po porodzie spokój, jak na razie.

7. betina79

betina79 Fanka BB :)

ja na ostatniej wizycie mialam 100/50 i pielęgniarka powiedziala zebym po prostu wiecej wdy piła ;)

8. nimitii

nimitii Fanka BB :)

Dzięki za odpowiedź, widze że moje ciśnienie nie jest niczym nadzwyczajnym. Teraz mierzyłam mam 96/66 na 100.
    Kazał mi mierzyć, ponieważ na ostatniej wizycie tak strasznie sie stresowałam czy wszystko jest ok, że miałam bardzo wysokie.
    Ale teraz już nie mam takiego.

9. Ulkan

Ulkan Mama Wojtusia i Franusia

U mnie 100 / 60 w porywach 110 / 70. raczej mam niskie ciśnienie, ale tata sytuacja w ciąży jest lepsza, niż ciśnienie za wysokie;)

10. reklama
  11. Patrycja2810

Patrycja2810 Fanka BB :)

A ja na poprzedniej wizycie miałam 136/80

12. Kania78

Kania78 ...

Też należę do niskociśnieniowców, nawet kawa mi nie podnosi, czasami mąż (ale to się wytnie ;-)

Poleć forum