reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
ja mialam fotelik maxi cosi - bo akurat taki mi pasowal do adapterow do wozka - on za gleboki na dluzsze polegiwanie maluszka - a lezaczek mialam zwykly - malenstwo lezalo prawie na plasko - wiec o wiele bezpieczniejszy i zdrowszy
 
Ha, ha, hi, ha... ja mam prawie wszystko ale dla jednego tylko wuzek mielismy dokupic bo dostalismy uzywany i juz sie nie nadaje do niczego choc Kuba caly czas w nim jezdzi:-D (wielofunkcyjny- super sprawa, naprawde trzy lata z glowy). No ale co z tego jak teraz trzeba od nowa wszystko!!! Lozeczka x2 bo nie dede Kubie zabierac tego bo on ma duuze lozeczko do 7lat i bylo drogie a chcialabym dwa takie same wiec jakies tansze chyba takie bujane i do tego wuzek (baaaardzo trudny wybor bo nie wiem czy jeden za drugim czy obok siebie?) no i koszty beda takie ze cho cho...
 
no renek - masz wyzwanie.
Co do wozka - nie pomoge - sama bym miala mieszane uczucie. Rozmawialam kiedys z jedna mama - ma blizniaczki - mowila ze nei zdecydowala by sie na jeden za drugim - bo dzieci traca ten swietny kontakt...ze juz kilkumiesieczne maluszki lezac sprawdzaja raczka czy brat/siostra jest obok...na spacerkach tez sie soba zajmuja - ma to znaczenie zwlaszcza gdy dziecko jest takie jak moja Jago - nudzila sie po 3 minutach i robila cyrk..jakby miala obok kogos...moze by bylo inaczej ;-)
z drugiej strony - jak widze jak sie niewygodnie prowadzi taki szeroki wozek - bylabym za waskim dlugaskiem...
Moze poszukaj na forum wypowiedzi innych mam blizniakow - w koncu taka teoria na sucho nie ma porownnia z praktyka
 
Ladny ten wózek Mamusiasynusia, ale ja raczej kupię 4 kołowy, wydaje się stabilniejszy, no i ja mieszkam na takim terenie, że chodniki krzywe, dóżo górek, więc 4 kółka, duże, a spacerówkę mam po Olce
i jestem bardzo zadowolona. wózek Walker
Ten co mi się podoba to wyglada jakby mał trzy koła, ale tak naprawde są w nim cztery tylko te z przodu mały rozstaw mają.
Fajna ta spacerówka Sylciu, a dla noworoka dokupisz jakąś wkładke? Szkoda, że nie mam zdjęcia, bo w piwnicy stoi po Matim ABC Design spacerówy, full wypas, ale wiecie co - ne polecam - chyba go wywale na śmetnik tyle. Ma pompowane koła i to podwójne, popowane to super sprawa, ale nie podwójne, bo wystarczy, że z jedengo koła troszke zejdzie powietrze i wózek skręca na boki. Wogóle jest wielki po złożeniu i nie meści mi sie w samochodzie. Teraz to musze kupić taki zgrabniejszy, abym do bagażnika go wsadziła.
Łeżaczka nie miałam przy Matim, ale wem, że to super sprawa i napewno kupie, porozglądam się za używanym na allegro.
 
Mamusiasynusia myślę o kupieniu wózka wielofunkcyjnego, ale nie za drogiego z dobrą gondolą, i wkładką taką do noszenia, a po roku przejdę dopiero na spacerówkę, uważam że maluszek w gondoli ma dużo wygodniej

Co do leżaczka to też nie miałam, i zobaczę może się skuszę:-)
 
Sylciu jak u kuzynki wdziałm leżaczek, jak mój Mati był już starszy i ona sobie bardzo chwaliła i rzeczywście miała przez to ułatwienie. Ja napewno jeszcze kupie mate edukacyjną, tylko nieweim od jakiego wieku dzieco ja uzywa.Też nie miałam, ale to zawsze jakies zajęcie dla dziecka i można mieć chwile dla siebie.
 
Co do maty też nie miałam i także poważnie nad tym myślę, i wydaje mi się że ok 3,4 miesiąc można maluszka już na czymś takim położyć :-).A leżaczek, hmmm, pewnie pomyślę, ale jeszcze dochodzi sprawa finansowa, zobaczymy ;-)
 
reklama
Do góry